بررسی باتری پرچمداران خانواده Xiaomi Mi 10 شیائومی
همراه ما باشید

بررسی باتری پرچمداران خانواده Xiaomi Mi 10 شیائومی

بررسی باتری پرچمداران خانواده Xiaomi Mi 10 شیائومی

آی‌سی‌تی‌نیوز - انتظار می‌رود پرچمداران خانواده Xiaomi Mi 10 از آخرین فناوری شارژ سریع کمپانی بهره ببرند. حتی صحبت از شارژ کامل باتری شیائومی می ۱۰ پرو در عرض تقریبا نیم ساعت است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، انتظار می‌رود پرچمداران خانواده Xiaomi Mi 10 از آخرین فناوری شارژ سریع کمپانی بهره ببرند. حتی صحبت از شارژ کامل باتری شیائومی می ۱۰ پرو در عرض تقریبا نیم ساعت است.

اخیرا تاییدیه‌ای در چین صادر شد که به پشتیبانی گوشی شیائومی از شارژ پرسرعت 66 وات (11V/6A) اشاره داشت. اما ظاهرا کمپانی چینی، هنوز برای استفاده از این فناوری در پرچمداران خود تردید دارد و شاید باتری شیائومی می ۱۰ پرو با توان 50 وات شارژ شود.

در هر صورت، یک افشاگر سرشناس چینی از فول شارژ شدن این دستگاه در مدت 35 دقیقه خبر داده است. به گفته‌ی او، شیائومی روی فناوری شارژ وایرلس 50 وات هم کار می‌کند که البته تا پیش از نیمه دوم سال 2020 آماده نخواهد شد.

هم‌اکنون، اوپو رینو ایس با پشتیبانی از شارژ 65 وات، سریع‌ترین سرعت شارژ را در بین گوشی‌های هوشمند دارد. برای تغذیه باتری 4000 میلی‌آمپر ساعتی این دستگاه از صفر تا 100 درصد، وقت 28 دقیقه زمان لازم است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه