تصاویر ویوو اپکس ۲۰۲۰ قبل از رو نمایی لو رفت
همراه ما باشید

تصاویر ویوو اپکس ۲۰۲۰ قبل از رو نمایی لو رفت

تصاویر ویوو اپکس ۲۰۲۰ قبل از رو نمایی لو رفت

آی‌سی‌تی‌نیوز - انتظار می‌رود در نمایشگاه CES لاس وگاس، شاهد رونمایی از گوشی ویوو اپکس ۲۰۲۰ (Vivo APEX 2020) باشیم. در فاصله حدودا یک هفته‌ای تا آغاز این رویداد، تصاویری از دستگاه منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، انتظار می‌رود در نمایشگاه CES لاس وگاس، شاهد رونمایی از گوشی ویوو اپکس ۲۰۲۰ (Vivo APEX 2020) باشیم. در فاصله حدودا یک هفته‌ای تا آغاز این رویداد، تصاویری از دستگاه منتشر شده است.

گوشی‌های سری APEX به عنوان مدل‌هایی مفهومی با طراحی بدون حاشیه، نسبت بالای نمایشگر به بدنه، دوربین‌های قدرتمند و دوربین سلفی پاپ آپ شناخته می‌شوند. بر اساس تصاویر زیر، حداقل صفحه نمایش ویوو اپکس ۲۰۲۰ هم چنین ویژگی‌هایی خواهد داشت.

این گوشی هوشمند با نمایشگر آبشاری به تصویر کشیده شده است؛ مشابه آنچه که در ویوو نکس 3 دیده بودیم. ظاهرا حسگر اثر انگشت درون صفحه‌ای هم دارد. نبود نشانی از دوربین سلفی، می‌تواند به معنای حفظ مکانیسم پاپ آپ در آن، مانند مدل‌های 2018 و 2019 ویوو اپکس باشد؛ یا شاید هم با یک دوربین زیر نمایشگر مواجه شویم.

بدون وجود هیچ درگاه یا دکمه‌ای در دستگاه، شارژ باتری به صورت وایرلس و تنظیم صدا با دکمه‌های مجازی انجام خواهد شد. البته اصالت این تصاویر قابل تایید نیست؛ ولی اگر ویوو اپکس 2020 چنین گوشی هوشمندی باشد، می‌تواند نگاه‌های زیادی را به سمت خود جلب کند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه