دو مجوز ارائه خدمات مرکز تماس صادر شد
همراه ما باشید

دو مجوز ارائه خدمات مرکز تماس صادر شد

دو مجوز ارائه خدمات مرکز تماس صادر شد

مدیرکل صدور پروانه خدمات ارتباطی رگولاتوري از اعطای مجوز ارائه خدمات مرکز تماس به دو متقاضی واجدالشرایط دریافت پروانه خبر داد.

مدیرکل صدور پروانه خدمات ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اعطای مجوز ارائه خدمات مرکز تماس (Contact Center) به دو متقاضی واجدالشرایط دریافت پروانه خبر داد.

به گزارش آی‌سی‌تی نیوز، به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهرداد ویسی گفت: رگولاتوری در راستای اجرای مصوبات ۲۰۴ و ۲۵۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اولین پروانه ارائه خدمات مرکز تماس با تسهیلات ویژه و به صورت رایگان به یک موسسه اعطا شده است. این موسسه با یک مرکز اصلی و بیش از ۶۰ میز پاسخگوئی، زمینه اشتغال معلولان در کشور را فراهم کرده است.

وی افزود: همچنین دومین پروانه ارائه خدمات مرکز تماس در سال ۹۷ به یک شرکت با یک مرکز اصلی و یک مرکز فرعی با ۶۰ میز پاسخگوئی در هر مرکز اعطا شده است.

مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری با اشاره به اینکه تاکنون ۶ شرکت در کشور، پروانه ارائه خدمات مرکز تماس (Contact Center) را دریافت کرده‌اند، گفت: دارندگان پروانه مرکز تماس می‌توانند با استفاده از شبکه‌های ارتباطی ایجاد شده، خدمات اطلاع‌رسانی، پشتیبانی، سنجش رضایت مشتریان، بازاریابی، تبلیغ محصولات و خدمات جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل داده‌های آماری را ارائه کنند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه