دو مجوز ارائه خدمات مرکز تماس صادر شد
همراه ما باشید

دو مجوز ارائه خدمات مرکز تماس صادر شد

دو مجوز ارائه خدمات مرکز تماس صادر شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل صدور پروانه خدمات ارتباطی رگولاتوري از اعطای مجوز ارائه خدمات مرکز تماس به دو متقاضی واجدالشرایط دریافت پروانه خبر داد.

مدیرکل صدور پروانه خدمات ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اعطای مجوز ارائه خدمات مرکز تماس (Contact Center) به دو متقاضی واجدالشرایط دریافت پروانه خبر داد.

به گزارش آی‌سی‌تی نیوز، به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهرداد ویسی گفت: رگولاتوری در راستای اجرای مصوبات ۲۰۴ و ۲۵۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اولین پروانه ارائه خدمات مرکز تماس با تسهیلات ویژه و به صورت رایگان به یک موسسه اعطا شده است. این موسسه با یک مرکز اصلی و بیش از ۶۰ میز پاسخگوئی، زمینه اشتغال معلولان در کشور را فراهم کرده است.

وی افزود: همچنین دومین پروانه ارائه خدمات مرکز تماس در سال ۹۷ به یک شرکت با یک مرکز اصلی و یک مرکز فرعی با ۶۰ میز پاسخگوئی در هر مرکز اعطا شده است.

مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری با اشاره به اینکه تاکنون ۶ شرکت در کشور، پروانه ارائه خدمات مرکز تماس (Contact Center) را دریافت کرده‌اند، گفت: دارندگان پروانه مرکز تماس می‌توانند با استفاده از شبکه‌های ارتباطی ایجاد شده، خدمات اطلاع‌رسانی، پشتیبانی، سنجش رضایت مشتریان، بازاریابی، تبلیغ محصولات و خدمات جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل داده‌های آماری را ارائه کنند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه