بوت‌کمپ بلاکچین برگزار می شود
همراه ما باشید

بوت‌کمپ بلاکچین برگزار می شود

بوت‌کمپ بلاکچین برگزار می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - بوت‌کمپ بلاکچین روز شنبه ۲۳ آذرماه با هدف آموزش و تیم‌سازی با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای استارت آپ‌های بلاکچینی برگزار خواهد شد.

بوت‌کمپ بلاکچین روز شنبه ۲۳ آذرماه با هدف آموزش و تیم‌سازی با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای استارت آپ‌های بلاکچینی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل ازاکوموتیو، بوت کمپ بلاک چین نخستین دوره آموزش و تیم سازی برای استارتاپ های بلاک چینی کشور است. کمپ، یک طرح طولانی مدت و مدون است که در آن شرکت کنندگان با کمک نخبگان و فعالان فعلی حوزه بلاک چین با همراهی پشتیبانان به حل مسائلی می پردازند که یافتن پاسخی برای آن ها بدون وجود فناوری بلاک چین ممکن نبود.

در این رویداد فناورانه یک دوره ۶ روزه فشرده آموزشی، یک دوره ۲ ماهه پیش‌شتابدهی و یک دوره ۶ ماهه شتابدهی در نظر گرفته شده است. در تمامی این مراحل مشاورین و منتورهای مختلف در حوزه‌های بلاک چین، برنامه نویسی بلاک چین، طراحی و مدیریت کسب و کار و مدیریت ریسک‌های حقوقی در کنار شرکت کنندگان خواهند بود.

وجود این برنامه طولانی مدت و طراحی بخش‌های ویژه شتابدهی باعث می‌شود شرکت‌کنندگان بعد از دریافت آموزش اولیه به حال خود رها نشوند و به این ترتیب احتمال موفقیت استارت آپ ها بالا می‌رود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خانه نوآوری که برگزار کننده این رویداد آموزشی است، دو سرفصل آموزشی «مبانی بیت‌کوین، استخراج و ارزیابی ارزهای دیجیتال» و «برنامه‌نویسی دیجیتال» را برای شرکت‌کنندگان در این بوت کمپ در نظر گرفته است.

 

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه