عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند 5G هواوی به زودی در بازار چین
همراه ما باشید

عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند 5G هواوی به زودی در بازار چین

عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند 5G هواوی به زودی در بازار چین

آی‌سی‌تی‌نیوز - با نزدیک‌شدن به پایان سال ۲۰۱۹، کاربران منتظر معرفی دستگاه‌های جدید ۲۰۲۰ به بازار هستند. البته باتوجه‌به آخرین اخبار، به‌نظر می‌رسد در سال جدید میلادی شاهد رونمایی و عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند 5G متنوعی به بازار باشیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از زومیت، با نزدیک‌شدن به پایان سال ۲۰۱۹، کاربران منتظر معرفی دستگاه‌های جدید ۲۰۲۰ به بازار هستند. البته باتوجه‌به آخرین اخبار، به‌نظر می‌رسد در سال جدید میلادی شاهد رونمایی و عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند 5G متنوعی به بازار باشیم.

احتمالا چین به‌عنوان بزرگ‌ترین بازار دستگاه‌های مجهز به شبکه‌ی نسل جدید 5G شناخته می‌شود. براساس آخرین گزارش‌ها، شرکت هواوی به‌تنهایی قصد دارد ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند 5G در بازار این کشور عرضه کند.


شوئیچی توساکا، مدیرعامل شرکت تولیدکننده‌ی خازن هوشمند ژاپنی Taiyo Yuden، درباره‌ی سفارش‌های مربوط به سال جدید اطلاعاتی داده است. باتوجه‌به اطلاعات وی، احتمالا در هفته‌ی جاری سفارش‌های جدیدی به ‌این شرکت داده می‌شود. اعتقاد بر این است که هواوی و ZTE دو مشتری اصلی خازن‌های 5G هستند و توساکا پیش‌بینی می‌کند هواوی به‌تنهایی در سال آینده، ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند 5G به بازار عرضه کند

باتوجه‌به اینکه شرکت Taiyo Yuden یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های خازن در بازار جهانی است، اطلاعات آماری آن می‌‌تواند موثق و نزدیک به واقعیت باشد. پیش‌تر نیز گفته شده بود هواوی مشغول تولید محصولات 5G است و ظاهرا قصد دارد دستگاه‌هایی با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تر و قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی 5G به بازار عرضه کند. باید ببینیم آیا آمار این محصولات به ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند 5G خواهد رسید یا خیر.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه