بابانوئل شدن بیل گیتس با هدیه 36 کیلویی
همراه ما باشید

بابانوئل شدن بیل گیتس با هدیه 36 کیلویی

بابانوئل شدن بیل گیتس با هدیه 36 کیلویی

آی‌سی‌تی‌نیوز - «شلبی»، گیرنده خوش شانس این بسته در سایت تبادل هدیه کریسمس که توسط سایت ردیت تدارک دیده می شود، ثبت نام کرد و اواخر ماه دسامبر بسته ای 36 کیلوگرمی از طرف فردی با نام کاربری «thisisbillgates» دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از دیجییاتو، «شلبی»، گیرنده خوش شانس این بسته در سایت تبادل هدیه کریسمس که توسط سایت ردیت تدارک دیده می شود، ثبت نام کرد و اواخر ماه دسامبر بسته ای 36 کیلوگرمی از طرف فردی با نام کاربری «thisisbillgates» دریافت کرد.

شلبی با انتشار پستی در سایت RedditGifts گفت که کمک گیتس به انجمن قلب آمریکا (AHA) از طرف مادرش که اوایل سال جاری میلادی فوت کرده، ارزشمندترین هدیه ای بوده که از هم‌بنیانگذار مایکروسافت دریافت کرده است.

بسته ارسالی از طرف گیتس آنقدر بزرگ بود که درون ماشین شلبی جای نگرفت و او و همسرش مجبور شدند بسته را در محل اداره پست باز کنند. درون بسته یک پوستر با دست نوشته گیتس و چندین هدیه که با دقت بر اساس علاقه مندی های شلبی انتخاب شده بودند، قرار داشتند.

لیست تمام هدایایی که بیل گیتس برای شلبی ارسال کرده است را در ادامه ملاحظه می کنید:

5 کتاب پیشنهادی گیتس برای مطالعه در سال 2019
کلاه بابا نوئل با تم هری پاتر
یک جفت گوشواره با الهام از سپر Hylian Shield کاراکتر لینک در بازی The Legend of Zelda
لحاف دست دوز Legend of Zelda
هماویز با پشه بند
چندین نوع شکلات
هفت بسته بیسکوییت اوریو در طعم های مختلف
اسباب بازی های گربه
یک بازی فکری با تم گربه
هشت کتاب با جلد گالینگور
نسخه خطی کتاب «گتسبی بزرگ»
یک شمع با نوشته ای از «گتسبی بزرگ»
دو بسته LEGO مخصوص بزرگسالان؛ یکی قعله هاگوارتز و دیگری شخصیت R2D2 از جنگ ستارگان (شلبی گفت هر دو بسته را دارد.)
چندین یادبود از سریال Twin Peaks از جمله تی شرت، هودی، ژاکتی که توسط کادر صحنه پوشیده می شده، کتابی از «Jonathan Sanger» کارگردان سریال و چند فیلمنامه از فصل دوم.

گیتس بیش از شش سال است که در برنامه بابانوئل مخفی (Secret Santa) سایت ردیت شرکت می کند و هدایا را بر اساس پرسشنامه ای که کاربران پر کرده اند، برای آنها می فرستد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه