با خواندن این کتاب با فناوری های 20 سال آینده جهان آشنا شوید
همراه ما باشید

با خواندن این کتاب با فناوری های 20 سال آینده جهان آشنا شوید

با خواندن این کتاب با فناوری های 20 سال آینده جهان آشنا شوید

آی‌سی‌تی‌نیوز - کتاب آشنایی با جدیدترین فناوری‌های جهان مجموعه‌ای از مقالات نادر نینوایی در مطبوعات است. در این سلسله مقالات که عمدتا از روی خبرگزاری‌های معروف و شناخته شده جهان همچون CNN، CBS، livescience و NBCC ترجمه شده‌اند سعی شده علاوه بر ذکر ترجمه مطلب، با استفاده از مثال و تحلیل‌هایی موضوع قابل فهم‌تر شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از عصر ارتباط، در خلاصه این کتاب آمده:" اگر کسی یک دهه و یا حتی زمانی کوتاه‌تر از آن را در خارج از محیط شهری سپری کرده و هیچ ارتباطی با زندگی فناورانه نداشته باشد، مطمئناً پس از بازگشت به زندگی شهری با دیدن فناوری‌های جدید سرگشته می‌شود و حتی می‌توان گفت توان ارتباط و درک محیط پیرامون خود را نخواهد داشت.

اگر چه دنیای امروز استفاده از فناوری‌هایی همچون جی‌ پی‌ اس، ماهواره‌، اینترنت و گوشی‌های هوشمند را برای شما به امری عادی بدل کرده است اما هر یک از این قابلیت‌ها در سال‌های نه چندان دور اموری دور از ذهن و حتی غیرقابل باور فرض می‌شدند.

سرعت پیشرفت فناوری در عصر حاضر روز به‌ روز در حال افزون شدن است و اگر شناختی از آخرین تحولات و پیشرفت‌های فناوری نداشته باشید، نخواهید توانست از فناوری‌هایی که هر روزه در حال معرفی شدن و رونمایی هستند به خوبی آگاهی یافته و از آن‌ها بهره لازم را ببرید." کتاب آشنایی با جدیدترین فناوری‌های جهان بر آن است که دیدی صحیح از فناوری های 20 سال آینده را در اختیار مخاطب قرار دهد و او را با نسل جدید فناوری های روز و آینده آشنا کند.

شایان ذکر است که تقریبا تمام فناوری‌هایی که در این کتاب معرفی شده‌اند بین سال‌های 2013 تا 2017 ابداع شده‌اند و بخش عمده‌ای از آن‌ها هنوز در مرحله تحقیق و آزمایش بوده و به تولید وسیع و گسترده نرسیده‌اند. همین امر این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که با خواندن این کتاب دیدی روشن‌تر از جهان در یک یا دو دهه آینده به دست آورید و بتوانید خود را برای استفاده از فناوری‌های نوین و بهره مناسب‌تر از آن‌ها آماده کنید.

لینک دانلود این کتاب از کتابراه: 

http://ketabrah.ir/go/b43027

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه