بازی Hellblade 2: Senua’s Saga برای پلی استیشن 5 منتشر نمی‌شود
همراه ما باشید

بازی Hellblade 2: Senua’s Saga برای پلی استیشن 5 منتشر نمی‌شود

بازی Hellblade 2: Senua’s Saga برای پلی استیشن 5 منتشر نمی‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - به تازگی اعلام شده است بازی بازی Hellblade 2: Senua’s Saga برای پلی استیشن 5 منتشر نخواهد شد و در انحصار پلتفرم‌های مایکروسافت، یعنی ویندوز و ایکس باکس سری ایکس خواهد ماند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، به تازگی اعلام شده است بازی بازی Hellblade 2: Senua’s Saga برای پلی استیشن 5 منتشر نخواهد شد و در انحصار پلتفرم‌های مایکروسافت، یعنی ویندوز و ایکس باکس سری ایکس خواهد ماند.

در مراسم TGA 2019 از بازی Hellblade 2: Senua’s Saga رونمایی شد و استودیو نینجا تئوری با نخستین نمایش بازی جدید خود توانست دل بسیاری از دوست‌داران ایکس باکس را به دست بیاورد. بعد از معرفی این اثر، دو سوال برای بازیکنان پیش آمد. نخست اینکه آیا هل بلید 2 برای پی سی هم منتشر می‌شود؟ و پرسش بعدی اینکه پلی استیشن داران باید قید تجربه این اثر را بزنند؟ که پاسخ هر دو سوال مثبت است! آرون گرینبرگ، مسئول بازاریابی بازی‌های ایکس باکس در توئیتر تایید کرده این اثر تنها برای خانواده نسل بعدی ایکس باکس و پی سی روانه بازار خواهد شد.

داستان این بازی با الهام از اساطیر نورس و فرهنگ سلتیک نوشته شده و همانند بازی نخست قرار است ما را به یک دنیای اساطیری و اروپایی در صده‌های گذشته ببرد. فعلا اطلاعات بیشتری از Hellblade 2 در دسترس نیست و انتظار داریم تا پیش از E3 2020 مایکروسافت اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در اختیارمان بگذارد.

کنسول‌های ایکس باکس جدید در تعطیلات سال آینده میلادی عرضه خواهند شد، ولی بازی Hellblade 2 فعلا تاریخ انتشار دقیقی ندارد، اما احتمالا در سبد بازی‌های زمان عرضه کنسول مایکروسافت قرار می‌گیرد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه