آشنایی با دوربین گوشی P40 پرو سنسور پریسکوپی
همراه ما باشید

آشنایی با دوربین گوشی P40 پرو سنسور پریسکوپی

آشنایی با دوربین گوشی P40 پرو سنسور پریسکوپی

آی‌سی‌تی‌نیوز - شرکت هواوی برای دوربین گوشی P40 پرو سنسور پریسکوپی با قابلیت زوم اپتیکال 10 برابری در نظر می گیرد. این گوشی هوشمند مارس 2020 معرفی می شود.

برسانه کلیک – شرکت هواوی برای دوربین گوشی P40 پرو سنسور پریسکوپی با قابلیت زوم اپتیکال 10 برابری در نظر می گیرد. این گوشی هوشمند مارس 2020 معرفی می شود.

سال آینده میلادی با گوشی های بی نظیر زیادی ملاقات خواهیم کرد. در این میان رقابت بین سامسونگ و هواوی دیدنی خواهد بود. سامسونگ از گوشی های سری گلکسی S11 رونمایی می کند و هواوی نیز گوشی های سری P40 را در معرض دید عموم قرار می دهد (رندرهای جدید هواوی P40 و P40 پرو به فضای مجازی راه پیدا کرد). به نظر می رسد این محصولات به دوربین های فوق العاده ای مجهز می شوند.

در گذشته نه چندان دور گزارشی در فضای مجازی منتشر شد که به سنسور پریسکوپی گلکسی اس 11 با قابلیت زوم اپتیکال 5 برابری اشاره می کرد. حال به تازگی مینگ چی کو، تحلیلگر معروف محصولات اپل یک ویژگی پرچمدار آینده هواوی را در اختیار رسانه ها قرار داده است.

بر اساس اطلاعات جدید، دوربین هواوی P40 پرو قابلیت زوم اپتیکال 10 برابری را در اختیار کاربران قرار می دهد. به نظر می رسد هواوی با استفاده از یک منشور و دو آینه در دوربین به چنین ویژگی دست پیدا می کند. در هواوی P30 پرو با قابلیت زوم اپتیکال 5 برابری تنها شاهد حضور یک منشور هستیم. ظاهرا سنسور پریسکوپی هواوی پی 40 پرو دارای رزولوشن 8 مگاپیکسل بوده و همچنین دریچه دیافراگم آن برابر با f/4.0 است.

علاوه بر نسخه پرو، مدل استاندارد هواوی پی 40 نیز به سنسور پریسکوپی تله فوتو نیز مجهز می شود، البته این دوربین تنها قادر به زوم اپتیکال 5 برابری خواهد بود. در حالی که پرچمدار آینده هواوی در زمینه زوم اپتیکال عملکرد بهتری در مقایسه با گلکسی S11 خواهد داشت، سنسور تله فوتو محصولات سامسونگ دارای رزولوشن بسیار بالاتری خواهد بود

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه