کمپانی OnePlus گوشی منعطف می‌سازد
همراه ما باشید

کمپانی OnePlus گوشی منعطف می‌سازد

کمپانی OnePlus گوشی منعطف می‌سازد

آی‌سی‌تی‌نیوز - کمپانی OnePlus اخیرا دعوتنامه مراسمی را ارسال کرد که به رونمایی از کانسپت وان در حاشیه CES 2020 اختصاص دارد. طبق گزارشی تازه، این دستگاه می‌تواند گوشی منعطف وان پلاس باشد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، کمپانی OnePlus اخیرا دعوتنامه مراسمی را ارسال کرد که به رونمایی از کانسپت وان در حاشیه CES 2020 اختصاص دارد. طبق گزارشی تازه، این دستگاه می‌تواند گوشی منعطف وان پلاس باشد.

به گزارش نشریه Korea Herald، رصدکنندگان بازار معتقدند وان پلاس کانسپت وان، یک گوشی هوشمند با نمایشگر منعطف خواهد بود. البته هنوز هیچ تصویر یا مشخصاتی از این دستگاه به بیرون درز نکرده که این هم چیز عجیبی است؛ چرا که این روزها با اطلاعات لو رفته زیادی از چنین محصولاتی مواجه می‌شویم.

به هر حال مشخص است کمپانی چینی که حالا شش ساله شده، می‌خواهد حضور پررنگی در نمایشگاه CES 2020 داشته باشد. اخیرا شایعات پیرامون وان پلاس 8 و 8 پرو نیز زیاد شده و بعید نیست این گوشی‌ها در لاس‌وگاس رونمایی شوند. باید ببینیم آیا واقعا کانسپت وان، گوشی انعطاف پذیر وان پلاس است یا چیزی دیگر؟ شاید هم دستگاهی متفاوت مانند شیائومی می میکس آلفا باشد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه