اندروید 10 برای ردمی کی 20 شیائومی آمد
همراه ما باشید

اندروید 10 برای ردمی کی 20 شیائومی آمد

اندروید 10 برای ردمی کی 20 شیائومی آمد

آی‌سی‌تی‌نیوز - آپدیت اندروید 10 برای ردمی کی 20 شیائومی (Xiaomi Redmi K20) منتشر شد. این به‌روزرسانی بر پایه‌ی نسخه‌ی تازه‌ی رابط کاربری MIUI 11 است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، آپدیت اندروید 10 برای ردمی کی 20 شیائومی (Xiaomi Redmi K20) منتشر شد. این به‌روزرسانی بر پایه‌ی نسخه‌ی تازه‌ی رابط کاربری MIUI 11 است.

شیائومی انتشار نسخه‌ی پایدار MIUI 11 را از ماه نوامبر آغاز کرده است٬ اما تا به امروز آن بر پایه‌ی اندروید نسخه‌ی 9 بود. امروز گزارشی در چین منتشر شده که نشان می‌دهد یک به‌روزرسانی جدید برای گوشی‌های ردمی کی 20 منتشر شده که بر پایه‌ی اندروید 10 است.

این پکیج دارای شماره مدل MIUI V11.0.2.0.QFJCNXM و حجم 2.3 گیگابایت است. همراه با آپدیت‌های امنیتی٬ این به‌روزرسانی قابلیت‌های اندروید 10 نظیر کنترل بهتر تنظیمات موقعیت و حریم خصوصی٬ اشتراک‌گذاری Wi-Fi از طریق کد QR و همچنین حباب‌های اپلیکیشن را نیز در در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این قابلیت‌ها با طراحی متفاوت MIUI 11 و سیستم گسترده حالت تیره ترکیب شده‌اند. در حال حاضر آپدیت اندروید 10 برای ردمی کی 20 را فقط کاربران چینی دریافت کرده‌اند. اما انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار آن برای دیگر مناطق جهان نیز باشیم.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه