تصاویر آیفون 12 شباهت زیاد فریم به آیفون 4 دارد
همراه ما باشید

تصاویر آیفون 12 شباهت زیاد فریم به آیفون 4 دارد

تصاویر آیفون 12 شباهت زیاد فریم به آیفون 4 دارد

آی‌سی‌تی‌نیوز - این تصاویر توسط سایت ژاپنی Macotakara منتشر شده اند که با نگاه به آنها به شباهت فراوان این گوشی با آیفون 11 پرو مکس پی می بریم؛ با این تفاوت که لبه ها صاف هستند و بیننده را یاد آیفون 4/4s و آیفون 5 می اندازند. این طرح با طرحی که اپل از سال 2014 برای آیفون ها استفاده کرده نیز تفاوت دارد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از دیجییاتو، این تصاویر توسط سایت ژاپنی Macotakara منتشر شده اند که با نگاه به آنها به شباهت فراوان این گوشی با آیفون 11 پرو مکس پی می بریم؛ با این تفاوت که لبه ها صاف هستند و بیننده را یاد آیفون 4/4s و آیفون 5 می اندازند. این طرح با طرحی که اپل از سال 2014 برای آیفون ها استفاده کرده نیز تفاوت دارد.

قسمت مرموزی در لبه گوشی به چشم می خورد که احتمالاً نوع جدیدی از اسمارت کانکتور است. البته در چند سال اخیر اسمارت کانکتورها در طرح های اولیه آیفون های مختلف دیده شده اند و هیچ گاه نیز به محصول نهایی راه نیافته اند.

ابعاد نمایشگر دیوایسی که در تصویر دیده می شود 6.5 بوده که کمتر از ابعاد 6.7 اینچی شایعه شده است؛ این مساله احتمال ساخته شدن این دیوایس بر مبنای طرح های فعلی آیفون 11 پرو مکس را افزایش می دهد.

در حال حاضر انتشار شایعات آیفون بعدی چندان زود نیست؛ چون شمایل آیفون ژانویه سال جاری میلادی توسط «OnLeaks»، از افشاگران باسابقه دنیای فناوری، پیش بینی شده بود.

البته «OnLeaks» سابقه درخشانی در پیش بینی طراحی محصولات دارد ولی Alibaba این گونه نیست و انواع و اقسام اطلاعات نادرست در این سایت چینی منتشر می شود. دیوایسی که در تصویر دیده می شود نیز به احتمال زیاد به پیش بینی هایی که «مینگ چی-کو» قبلاً کرده مربوط است نه منابع مستقل.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه