قلم گلکسی نوت 10 با بلوتوث 5.1 می‌آید
همراه ما باشید

قلم گلکسی نوت 10 با بلوتوث 5.1 می‌آید

قلم گلکسی نوت 10 با بلوتوث 5.1 می‌آید

آی‌سی‌تی‌نیوز - اخیرا گوشی Note 10 Lite سامسونگ تاییدیه بلوتوث را دریافت کرد. حالا اما این اسناد به‌روز شده‌اند و از یک سورپرایز خبر می‌دهند؛ قابلیتی که به کارایی قلم گلکسی نوت 10 لایت (S Pen) مربوط می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، اخیرا گوشی Note 10 Lite سامسونگ تاییدیه بلوتوث را دریافت کرد. حالا اما این اسناد به‌روز شده‌اند و از یک سورپرایز خبر می‌دهند؛ قابلیتی که به کارایی قلم گلکسی نوت 10 لایت (S Pen) مربوط می‌شود.

تا چندی پیش، درباره عرضه این گوشی هوشمند ابهام وجود داشت؛ ولی الان تنها ابهام درباره زمان عرضه‌‌‌اش است. طبق تازه‌ترین استناد منتشر شده، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت از آخرین استاندارد بلوتوث پشتیبانی می‌کند. اهمیت موضوع در آن است که بلوتوث 5.1 قابلیت مکان یابی را با خود به همراه می‌آورد که در نسخه 5.0 وجود ندارد.

این یعنی گلکسی نوت 10 لایت می‌تواند موقعیت قلم اس پن را به طور دقیق تشخیص دهد؛ چیزی که دقت ژست‌های حرکتی را افزایش می‌دهد. پس می‌توان تصور کرد که چنین ژست‌هایی در مدل لایت، حتی کارکرد بهتری از گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس داشته باشند. البته باید امیدوار باشیم که این دستگاه، به سخت افزار مناسب هم تجهیز شود تا تجربه کاربری دلخواهی را رقم بزند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه