با واقعیت پلیکیشن های افزوده گوشی آشنا شوید
همراه ما باشید

با واقعیت پلیکیشن های افزوده گوشی آشنا شوید

با واقعیت پلیکیشن های افزوده گوشی آشنا شوید

آی‌سی‌تی‌نیوز - ما در این مقاله قصد داریم شما را با 8 مورد از بهترین اپلیکیشن های واقعیت افزوده برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس آشنا کنیم که استفاده از آن‌ها می‌تواند شما را متحیر کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز،ما در این مقاله قصد داریم شما را با 8 مورد از بهترین اپلیکیشن های واقعیت افزوده برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس آشنا کنیم که استفاده از آن‌ها می‌تواند شما را متحیر کند.

واقعیت افزوده گوشی شما را یک پله به سمت رسیدن به فیلم‌های علمی تخیلی نزدیک‌تر می‌کند. بدون هر سخت افزار ویژه‌ای، واقعیت افزوده تجربه‌ای را به ارمغان می‌آورد که می‌توانید آینده را همین حالا در واقعیت ببینید.

آیا مایلید که آن را امتحان کنید؟ پس برای بررسی بهترین اپلیکیشن‌های واقعیت افزوده ادامه مطلب را دنبال کنید.

بهترین اپلیکیشن های واقعیت افزوده

1- Travel With AR برای اندروید و Portals برای iOS

در برخی از موارد، احتمالا همه ما آرزو کرده‌ایم که کاش یک پورتال جادویی وجود داشت که می‌توانست فورا ما را به هر مکانی ببرد. Travel with AR یکی از بهترین اپلیکیشن های واقعیت افزوده است که به شما امکان می‌دهد که برای رفتن به مکانی دیگر وارد یک پورتال مجازی شوید. وقتی برنامه Travel With AR را باز می‌کنید، یک در مقابل شما باز می‌شود که می‌توانید نگاهی به داخل آن بیندازید یا به سادگی از طریق گوشی خود وارد آن شوید.

هنگامی که در آن قدم گذاشتید، این اپلیکیشن محیط اطراف شما را با لوکیشنی که انتخاب کرده‌اید جایگزین می‌کند. تعدادی از شهرهای مختلف مانند رم، مالدیو و پاریس وجود دارند که شما می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

برنامه Travel With AR روی پلتفرم Google’s ARCore اجرا می‌شود. از این رو برای نصب آن، گوشی شما باید پشتیبانی رسمی از Google ARCore  داشته باشد.به همین دلیل این برنامه برای آی او اس در دسترس نیست. اما یک جایگزین مشابه به نام Portals وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. حتی این اپلیکیشن از لوکیشن‌های بیشتر و گرافیک بهتری برخوردار است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه