نشستی با هدف توسعه صادرات محصولات دانش بنیان برگزار می شود
همراه ما باشید

نشستی با هدف توسعه صادرات محصولات دانش بنیان برگزار می شود

نشستی با هدف توسعه صادرات محصولات دانش بنیان برگزار می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - در جهت توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و فناورانه ایرانی، در بهمن ماه سال جاری نشستی با حضور سرمایه گذارانی از ۱۱ کشور دنیا در تهران برگزار می‌شود.

در جهت توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و فناورانه ایرانی، در بهمن ماه سال جاری نشستی با حضور سرمایه گذارانی از ۱۱ کشور دنیا در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از اکوموتیو، در «نشست سرمایه گذاری فناوری TIM۲۰۲۰ » سرمایه گذارانی از ۱۱ کشور دنیا حضور خواهند یافت. این سرمایه گذاران از دو رده «سرمایه گذاران فرشته» و «صندوق های سرمایه گذاری جسورانه» خواهند بود و طرح ها و پروژه های مبتنی بر فناوری ایرانی را جهت سرمایه گذاری احتمالی مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

فرصت‌های کم نظیری مانند نیروی انسانی فراوان و اقتصادی در کنار محصولات دانش بنیان ارزان، سرمایه گذاران خارجی را علی رغم تحریم‌های یکجانبه، علاقه مند کرده است که زیست بوم دانش بنیان ایرانی را مورد توجه قرار دهند.

در این رویداد سرمایه گذاری، همچنین فرصت‌های سرمایه گذاری موجود در دیگر کشورها نیز با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته می‌شود. سرمایه گذاران حاضر در این نشست در حوزه‌های مختلفی مانند :فینتک، سلامت، گردشگری، بازی های رایانه‌ای، صنایع غذایی و …طرح‌های پیشنهادی و فرصت‌های موجود را مورد بررسی قرار خواهند داد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه