موانع انتخابات الکترونیکی همچنان پابرجا هستند
همراه ما باشید

موانع انتخابات الکترونیکی همچنان پابرجا هستند

موانع انتخابات الکترونیکی همچنان پابرجا هستند

آی‌سی‌تی‌نیوز - سخنگوی شورای نگهبان گفت: در مورد اخذ و شمارش‌ها آرا به صورت الکترونیکی هنوز مشکلات فنی وجود دارد و وزارت کشور نتوانسته این ایرادات را به پایان برساند.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: در مورد اخذ و شمارش‌ها آرا به صورت الکترونیکی هنوز مشکلات فنی وجود دارد و وزارت کشور نتوانسته این ایرادات را به پایان برساند.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، عباسعلی کدخدایی امروز (شنبه 30 آذرماه) در نشست خبری خود که در شورای نگهبان برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت زهرا عبدالمحمدی خبرنگار خبرگزاری فارس، گفت: خانم عبدالمحمدی خبرنگار خوبی بود که در حوزه شورای نگهبان نیز فعالیت زیادی داشتند و هفته گذشته به دلیل بیماری وی را از دست دادیم که ان‌شاءالله خداوند روح وی را قرین آرامش ابدی گرداند.

کدخدایی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره اینکه آیا انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود یا خیر؟ بیان کرد: همکاری خوبی با وزارت کشور داشتیم و آن‌ها تا جایی که تواتنستند امکانات فنی را ایجاد کردند ما نیز همراهی کردیم و امیدواریم مراحل مختلفی که مورد بررسی قرار گرفته در این انتخابات مورد استفاده قرار گیرد و طبیعتا شورای نگهبان این هماهنگی نزدیک را با وزارت کشور دارد و خواهد داشت و از برگزاری انتخابات به هر نحوی استقبال می‌کنیم.

وی افزود: در مورد اخذ و شمارش‌ها آرا به صورت الکترونیکی هنوز مشکلات فنی وجود دارد و مسئولان مربوطه نتوانستند به پایان برسانند، اما اگر نتایج فنی آن‌ها مطلوب باشد، ما نیز آماده هماهنگی هستیم.

کدخدایی ادامه داد: هیات‌های نظارت نتایج را به هیات مرکزی ارسال کردند و ما منتظر اعلام نتایج آنها هستیم که اگر نتایج به شورای نگهبان اعلام شد ما آن را منتشر خواهیم کرد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه