کاربری آپارات گیم تغییر کرد
همراه ما باشید

کاربری آپارات گیم تغییر کرد

کاربری آپارات گیم تغییر کرد

آی‌سی‌تی‌نیوز - آپارات گیم، در سه بخش زیر ساخت سخت افزاری، زیر ساخت نرم افزاری و تجربه کاربری تغییر کرد.

آپارات گیم، در سه بخش زیر ساخت سخت افزاری، زیر ساخت نرم افزاری و تجربه کاربری تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از فناوران،  در بخش اول این تغییرات که مربوط به زیرساخت نرم‌افزاری است، قابلیت‌هایی نظیر اضافه شدن امکان خرید اشتراک برای استریمرهای برگزیده، تغییر در نحوه شمارش بازدیدکنندگان، پیاده‌سازی سامانه ضدتقلب پیشرفته، پنل پیشرفته دسترسی به آمار پخش زنده، قابلیت‌هایی پیشرفته برای مدیریت بخش گفت‌وگو، امکان Host کردن و اضافه شدن امکان بارگذاری اموجی و نشان اختصاصی حمایت توسط استریمرهای برگزیده ایجاد شده است.

در ادامه این تغییرات در قسمت زیرساخت نرم افزاری، اپلیکیشن اندروید آپارات با تمرکز بر روی قابلیت پخش زنده به‌روزرسانی شد.

در قسمت تغییرات زیرساخت‌های سخت‌افزاری می‌توان به افزایش تعداد سرورهای پخش زنده اشاره کرد که به واسطه‌ی این تغییر، سایت آپارات قادر به پذیرش تعداد بیشتری پخش زنده همزمان بر روی بستر خود است.
 
در تغییر سوم آپارات گیم، با محوریت تجربه کاربری، حذف تعداد بازدید لحظه‌ای از لیست‌های عمومی و تمرکز بر روی لیست بازی‌ها بوده است.
 
گفتنی است این تغییرات در راستای ارتقای هر چه بیشتر تجربه کاربران آپارات از بخش گیم بوده و کاربران می‌توانند از استریم و تماشای آن در فصل دوم آپارات گیم  لذت ببرند. کاربران جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.

 

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه