هواوی در لندن مرکز مرکز خلاقیت و نوآوری تاسیس می‌کند
همراه ما باشید

هواوی در لندن مرکز مرکز خلاقیت و نوآوری تاسیس می‌کند

هواوی در لندن مرکز  مرکز خلاقیت و نوآوری تاسیس می‌کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - هدف از تاسیس مرکز خلاقیت و نوآوری نسل پنجم هواوی در لندن کمک به شکل گیری یک اکوسیستم نسل پنجم در انگلیس توسط هواوی توسط شرکت های فناوری و مخابراتی این کشور است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از فارس، هدف از تاسیس مرکز خلاقیت و نوآوری نسل پنجم هواوی در لندن کمک به شکل گیری یک اکوسیستم نسل پنجم در انگلیس توسط هواوی توسط شرکت های فناوری و مخابراتی این کشور است.

ناظران می گویند باوجود تلاش آمریکا برای دور کردن هواوی از بازار خدمات نسل پنجم انگلیس، این کشور در این زمینه موفقیتی کسب نکرده و این شرکت چینی روز به روز بر نفوذ و تاثیرگذاری خود در حوزه خدمات نسل پنجم در بازارهای جهانی می افزاید.

خدمات نسل پنجم به علت سرعت و کیفیت بالایی که دارد می تواند کاربردهای تجاری و حرفه ای متنوعی داشته باشد و از این رو رقابت برای تسخیر بازار خدمات نسل پنجم در جهان روز به روز در حال تشدید شدن است، از این طریق می توان خدمات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی متنوعی را نیز ارائه کرد.

هواوی چندی قبل یک مرکز خدمات نسل پنجم را در سوئیس افتتاح کرده بود و در این زمینه با شرکت مخابراتی سوئیسی سان رایس همکاری کرده است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه