شرکت رولند اسپیکر هوشمند آمازون را با سازهای تلفیق کرد
همراه ما باشید

شرکت رولند اسپیکر هوشمند آمازون را با سازهای تلفیق کرد

شرکت رولند اسپیکر هوشمند آمازون را با سازهای تلفیق کرد

آی‌سی‌تی‌نیوز - شرکت رولند که در زمینه ساخت سازهای الکترونیکی پیشتاز است با تلفیق اسپیکر هوشمند آمازون در سازهای خود امکان تغییر تنظیمات کیبورد را با فرمان‌های صوتی میسر کرده است.

شرکت رولند که در زمینه ساخت سازهای الکترونیکی پیشتاز است با تلفیق اسپیکر هوشمند آمازون در سازهای خود امکان تغییر تنظیمات کیبورد را با فرمان‌های صوتی میسر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از انگجت، شرکت ژاپنی "رولند"(Roland) که در حوزه ساخت سازهای الکترونیکی موسیقی فعالیت دارد، فناوری جدیدی ارائه داده که کیبورد را به یک اسپیکر بی‌نقص الکسا تبدیل می‌کند.

علاقمندان به زودی می‌توانند از این فناوری، برای انتخاب صداها روی کیبورد خود استفاده کنند، به روشن کردن مترونوم بپردازند و تنظیمات دیگر را هنگام نواختن با فرمان صوتی کنترل کنند. بدین ترتیب، دیگر نیازی نیست تا کاربر هنگام نواختن موسیقی، برای تنظیمات انگشتان خود را روی کیبورد حرکت دهد یا از فهرست‌های دشوار استفاده کند.

این کیبورد، یک ساز قابل حمل با حدود 3 کیلوگرم وزن است که با باتری کار می‌کند. رولند، یک اپلیکیشن موسوم به "پیانو پارتنر 2" (Piano Partner 2) ارائه داده که قابل نصب روی گوشی‌های اندروید و iOS است و به کاربر کمک می‌کند تا ابزار موسیقی را به میل خود کنترل کند.

نمی‌توان گفت که این فناوری، یک خرید مهم به شمار می‌رود اما برای کسی که تمایل داشته باشد موسیقی ضبط شده را تمرین کند و تمایلی به استفاده از فهرست‌های رمزنگاری شده نداشته باشد، ارزشمند خواهد بود.

این فناوری، با مبلغ 500 دلار قابل خرید است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه