آشنایی با ریزر ایرباد بی سیم هامرهد
همراه ما باشید

آشنایی با ریزر ایرباد بی سیم هامرهد

آشنایی با ریزر ایرباد بی سیم هامرهد

آی‌سی‌تی‌نیوز - شرکت ریزر ایرباد بی سیم هامرهد را به بازار می فرستد. از جمله مهمترین ویژگی این هدفون می توان به کاهش چشمگیر لگ یا همان تاخیر در حین بازی اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از کلیک – شرکت ریزر ایرباد بی سیم هامرهد را به بازار می فرستد. از جمله مهمترین ویژگی این هدفون می توان به کاهش چشمگیر لگ یا همان تاخیر در حین بازی اشاره کرد.

ظاهرا کمپانی ریزر نتوانسته در برابر ارتقای ایربادهای بی سیم خود مقاومت کند و بالاخره حالت بازی را به این محصول اضافه کرده است. یکی از بزرگترین معایب کاربرد هدفون های بی سیم در هنگام بازی روی گوشی های اندرویدی، تاخیر است. این مشکل آزاردهنده یا از سوی سیستم عامل است، یا تولیدکننده (و یا هر دو). در بعضی مواقع حتی گران قیمت ترین هدفون های موجود در بازار مثل Sony WH-1000X نیز نمی تواند پا به پای صفحه بازی پیش روند. اما به نظر می آید که کمپانی ریزر محصولی را معرفی کرده که مشکل لگ آزاردهنده را از بین می برد. 

ایرباد بی سیم هامرهد ریزر مخصوص طرفداران بازی های رایانه ای ساخته شده و موجب کاهش چشمگیر لگ یا همان تاخیر در حین بازی می شود. این ویژگی در طول تماشای ویدیو نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. هامرهد از اتصال بلوتوث 5.0 سفارشی بهره می برد که از حالت Gaming با تاخیر کمتر از 66 میلی ثانیه پشتیبانی می کند. حالت Gaming به وسیله اپلیکیشن خاصی برای سیستم عامل های اندروید و iOS فعال می شود. البته ریزر اعتراف کرده که ایرباد جدید بدون لگ نیست، اما مقدار آن به حدی کم است که هیچ گونه مزاحمتی برای کاربر به وجود نمی آورد.

از جمله مشخصات دیگر ایرباد بی سیم هامرهد می توان به پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز، صدای بیس قوی و سیستم کاهش نویز اشاره کرد. این دستگاه به طور خودکار جفت سازی شده و از دستیارهای صوتی پشتیبانی می کند؛ با این حال طول عمر باتری، مهم ترین ایراد هامرهد است. محصول جدید ریزر تنها برای سه ساعت توانایی نگهداری شارژ دارد.

ایرباد بی سیم هامرهد ریزر با قیمت قابل قبولی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. این محصول در مقایسه با ایرپاد و گلکسی پاد ارزان تر بوده و قیمت آن تنها 100 دلار است. پس به طور منصفانه می توان گفت که ایرباد جدید ریزر کارایی خوبی برای شنیدن کوتاه مدت آهنگ های دلخواه در هنگام ورزش یا انجام بازی های موبایل مثل CoD داشته و از جنبه مالی به صرفه تر است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه