سازندگان IGTV می توانند نوتیفیکیشن بفرستند
همراه ما باشید

سازندگان IGTV می توانند نوتیفیکیشن بفرستند

سازندگان IGTV می توانند نوتیفیکیشن بفرستند

آی‌سی‌تی‌نیوز - با اضافه شدن قابلیت های جدید به اینستاگرام، سازندگان IGTV از این به بعد قادر خواهند بود تا برای طرفداران خود نوتیفیکیشن بفرستند.

رسانه کلیک – با اضافه شدن قابلیت های جدید به اینستاگرام، سازندگان IGTV از این به بعد قادر خواهند بود تا برای طرفداران خود نوتیفیکیشن بفرستند.

اینستاگرام اخیرا ویژگی های متعددی را به پلتفرم IGTV خود اضافه کرده است. این ویژگی ها به کاربران اجازه می دهد تا سری های دلخواه خود را به طور راحت تری در IGTV ساخته و به اشتراک بگذارند. تلویزیون اینستاگرام یا همان IGTV امکان آپلود ویدیوهای بین 15 ثانیه تا 1 ساعت را فراهم می آورد. البته محدودیت یک ساعته تنها برای حساب های کاربری معتبر و پرطرفدار قابل استفاده است. در غیر این صورت، کاربران عادی می توانند ویدیوهای بین 5 تا 10 دقیقه را در این پلتفرم به اشتراک بگذارند. 

حال با اضافه شدن ویژگی های جدید، سازندگان IGTV قادر به ارسال نوتیفیکیشن برای طرفداران خود هستند. آن ها می توانند ویدیوهای متعدد را در یک صفحه چند قسمت قرار داده و یک عنوان چند قسمتی را برای هر ویدیو نمایش دهند. زمانی که بازدیدکننده یک قسمت از مجموعه را نگاه می کند، قسمت بعدی به طور خودکار توسط IGTV به وی پیشنهاد می شود. همچنین در صورت اضافه شدن قسمت های جدید، نوتیفیکیشن های مربوطه برای کاربران علاقه مند فرستاده خواهد شد.

تلویزیون IGTV یکی از اپلیکیشن های پرکابرد اینستاگرام بوده و با برنامه های دیگری مثل یوتیوب در رقابت است. سازندگان IGTV معمولا افراد سرشناس، هنرمند و پرطرفداری هستند که دنبال کنندگان بسیاری داشته و در نتیجه تاثیر فراوانی در زمینه های مختلف اجتماعی می گذارند. به عنوان مثال می توان به اقدام اخیر هنرپیشه معروف، جونا هیل اشاره کرد. وی اخیرا یک مجموعه نمایشی درباره مبارزه با قلدری را در قالب سری های چند قسمتی روی IGTV قرار داد و به عواقب و پیامدهای این رفتار ناخوشایند و همچنین به روش های برخورد با افراد قلدر اشاره کرد.  

از جمله ویژگی های اضافه شده دیگر به IGTV، امکان ایجاد و مشاهده ویدیوها در نمای افقی است. این ویژگی قطعا خبر خوشحال کننده ای برای سازندگان IGTV به شمار می آید، چرا که دیگر محدودیتی در فیلم برداری های خود نخواهند داشت.  

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه