جوایز قرعه کشی پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد اهدا شد
همراه ما باشید

جوایز قرعه کشی پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد اهدا شد

جوایز قرعه کشی پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد اهدا شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - جوایز اولین دوره قرعه کشی پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد با شعار «این پوز، پز دادن داره» اهدا شد.

جوایز اولین دوره قرعه کشی پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد با شعار «این پوز، پز دادن داره» اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، شرکت پرداخت الکترونیک سداد که برای قدردانی از همراهی پذیرندگان خود، دور جدید قرعه‌کشی جوایز میلیونی را از ابتدای مهرماه ۱۳۹۸ آغاز کرده است. جوایز اولین دوره این قرعه کشی  را که در۱۳  آبان ماه انجام شد از طریق اداره امور شعب بانک ملی و دفاتر شعب استانی خود به برندگان اهدا کرد.

سداد در این قرعه‌کشی به صورت ماهیانه از تمام استان‌ها برنده دارد. «این پوز، پز دادن داره» شعار جشنواره جوایز سداد در سال ۹۸ است. دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می‌توانند مراسم‌ قرعه‌کشی و آخرین اخبار جشنواره را در اینستاگرام شرکت سداد به آدرس sadad_co@ ببینند و اسامی برندگان قرعه‌کشی ماهانه به تفکیک استان‌ها در وبلاگ سداد در بخش «جشنواره‌ها» به آدرس sadadpsp.ir/blog در دسترس است.

پذیرندگانی که مایل به حضور در قرعه‌کشی جوایز هستند پس از کسب ۱۰۰ امتیاز در ماه می‌توانند از طریق مرکز تماس، اپلیکیشن پالس یا پیامکی که برایشان ارسال می‌شود، برای حضور در قرعه‌کشی جوایز اعلام تمایل کنند. در جشنواره امسال هر تراکنش بالای ۱۰ هزار تومان ۱ امتیاز و هر یک میلیون کارکرد ۲ امتیاز دارد.

 پذیرندگان سداد می‌توانند با ارسال عدد ۵ به ۲۰۰۰۴۴۴ لینک دانلود پالس را دریافت کنند و از خدمات منحصربه فرد آن در مدیریت کسب و کار خود بهره‌مند شوند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه