آپدیت کروم برای اندروید متوقف شد
همراه ما باشید

آپدیت کروم برای اندروید متوقف شد

آپدیت کروم برای اندروید متوقف شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - به استناد اخبار و گزارش های جدید، به نظر می رسد آخرین آپدیت کروم برای اندروید دچار باگ ها و مشکلاتی شده که گوگل در راستای برطرف کردن آن هاست.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از رسانه کلیک – به استناد اخبار و گزارش های جدید، به نظر می رسد آخرین آپدیت کروم برای اندروید دچار باگ ها و مشکلاتی شده که گوگل در راستای برطرف کردن آن هاست.

آپدیت کردن کروم در حالت عادی ضروری محسوب می شود؛ با این حال برخی کاربران اندروید به تازگی از آخرین نسخه این آپدیت شکایت هایی کرده اند. گوگل نیز آپدیت کروم برای اندروید (نسخه 79) را پس از گزارش هایی مبنی بر این که داده های برنامه هایی که از چارچوب WebView بهره می بردند، پاک شده، متوقف کرده است.

داده ها به لحاظ تکنیکی هنوز سر جای خود قرار دارند، ولی در واقع راهی برای دستیابی به آن ها وجود ندارد و این موضوع زمانی مشکل ساز خواهد شد که یک برنامه شدیدا به WebView متکی باشد. هنوز مشخص نشده که در حال حاضر کدام برنامه ها بیشترین ضربه را از این باگ خورده اند، اما توییتر لایف یکی از برنامه هایی است که به شدت وابسته به پلتفرم گوگل است.

گزارش ها همچنین نشان می دهند که کاربران عصبانی از این موضوع، رتبه بندی برخی برنامه ها را با نظرات خود دستکاری کرده اند!

گوگل در حال حاضر مشغول انجام بررسی هایی جهت از بین بردن این مشکل است، برای مثال جا‌به‌جایی فایل های از دست رفته یا بازگشت به برخی روش های قبلی. بنابراین، اگر در حال حاضر نسخه 79 کروم را دریافت نکرده اید، بهتر است فعلا دست نگه داشته و اگر این نسخه را دریافت کرده اید، منتظر نسخه ای اصلاح شده بمانید.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه