مهمترین ترندهای در سال ۲۰۱۹
همراه ما باشید

مهمترین ترندهای در سال ۲۰۱۹

مهمترین ترندهای در سال ۲۰۱۹

آی‌سی‌تی‌نیوز - شبکه اجتماعی توئیتر مانند هر سال، امسال نیز برترین‌های این شبکه اجتماعی را در بخش‌های مختلف اعلام کرد.

 به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل ازبرترین ها سینا حسن زاده: شبکه اجتماعی توئیتر مانند هر سال، امسال نیز برترین‌های این شبکه اجتماعی را در بخش‌های مختلف اعلام کرد.
بر اساس لیست برترین‌های توییتر در سال ۲۰۱۹ که با هشتگ #ThisHappened در وبلاگ توییتر و البته در اکانت رسمی توییتر منتشر شده، تصویر تخم مرغی که توانست رکورد لایک کایلی جنر را در اینستاگرام بشکند، بر فضای توییتر نیز حکمرانی می‌کند. گزارشی که توییتر برای سال ۲۰۱۹ منتشر کرده است، نشان می‌دهد که تخم مرغ دارنده رکورد جهانی، یکی از بیشترین ریتوییت‌ها را در این سال کسب کرده است.
در کنار آن، توییتی از حساب رسمی BTS که پلی بک یکی از اعضای گروه K-Pop را روی آهنگ Bad Guy بیلی آیلیش نشان می‌دهد. همانطور که از اینترنت انتظار می‌رود، دیگر توییت‌های مشهور توییتر در سال ۲۰۱۹ شامل حیوانات ملوسی می‌شود مانند جوجه اردکی که گروهی از آدم‌ها را تعقیب می‌کند، گربه‌ای که نمی‌گذارد دروازه مخصوص کودک راهش را سد کند و پرنده‌ای که به هرکسی که صاحب کوچکس بر سر آن جیغ بکشد، حمله می‌کند.
میم ویروسی‌شده‌ای مانند sco pa tu manaa نیز برای بیشترین ریتوییت به همراه کامنت در صدر فهرست قرار گرفته است. عبارتی از آهنگ یک موسیقی‌دان غنایی به نام پاتاپا، که هیچ معنی خاصی در زبان خودش ندارد تا زمانی که کاربران توییتر آن را به جای معادلی برای عبارت «تو ذهنت چیه؟» استفاده کردند.
در همین بین، بازی تاج و تخت رتبه یک را در فهرست سریال‌های تلویزیونی که کاربران بیشترین توییت را درباره‌شان کرده‌اند، به خود اختصاص داده است. چیز‌های عجیب (Stranger Things)، سیمپسون‌ها و La Casa de Papel نیز به ترتیب در رتبه‌های بعدی جای گرفته‌اند.
انتقامجویان: بازی آخر؛ برترین فیلم در سال ۲۰۱۹ در فهرست محبوب‌ترین فیلم‌ها در توییتر، طبق انتظار، انتقامجویان: بازی آخر در رتبه اول و به ترتیب، داستان اسباب‌بازی‌ها ۴، جوکر و مرد عنکبوتی: دور از خانه در رده‌های بعدی قرار گرفتند.
تام هالند، بازیگری بود که کاربران توییتر بیشترین توییت را درباره او نوشتند؛ احتمالا به این دلیل که تقریبا نزدیک بود مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول خارج شود. بازیگران همکار در دنیای مارول یعنی کریس ایوانز، زندایا و رابرت داونی جونیور به ترتیب در رده‌های دوم، سوم و چهارم قرار گرفتند.
مشهورترین خوانندگان پلتفرم توییتر در سال ۲۰۱۹، گروه موسیقی K-Pop، آریانا گرند، دریک، ریحانا و کاردی بی بودند.
بارسلونا در صدر تیم‌های ورزشی توییتر در سال ۲۰۱۹ بارسلونا، رئال مادرید و منچستر یونایتد بیشترین توییت‌ها را در بین تیم‌های ورزشی به خود اختصاص دادند، در حالی که بازیکن فوتبال آمریکایی، مگان راپینو و فوتبالیست برزیلی، نیمار در صدر مشهورترین ورزشکاران پلتفرم توییتر بودند.
فهرست سیاستمداران مشهور در توییتر، از نام‌هایی تشکیل شده است که این روز‌ها در اخبار زیاد می‌شنویم: دونالد ترامپ، باراک اوباما، نخست وزیر هند، نارندرا مودی و الکساندرا اوکاسیو کورتز.
در نهایت، توییتر حتی میزان استفاده از ایموجی‌ها را اندازه‌گیری کرده و مشخص شده که کاربران از ایموجی خنده با اشک‌های شادی بیشتر از سایرین استفاده کرده‌اند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه