نسخه گلکسی اس 10 پلاس با رم ۶ گیگابایتی لو رفت
همراه ما باشید

نسخه گلکسی اس 10 پلاس با رم ۶ گیگابایتی لو رفت

نسخه گلکسی اس 10 پلاس با رم ۶ گیگابایتی لو رفت

آی‌سی‌تی‌نیوز - براساس توییت StuffListings، ظاهرا کره‌ای‌‌‌ها قصد دارند نسخه‌ی جدیدی از گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ پلاس به بازار عرضه کنند. توییت به‌اشتراک گذاشته‌شده به این موضوع اشاره می‌کند که نسخه‌ی دیگری از پرچم‌دار سامسونگ در سازمان تنظیم مقررات چین (TENAA) دیده شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از زومیت، براساس توییت StuffListings، ظاهرا کره‌ای‌‌‌ها قصد دارند نسخه‌ی جدیدی از گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ پلاس به بازار عرضه کنند. توییت به‌اشتراک گذاشته‌شده به این موضوع اشاره می‌کند که نسخه‌ی دیگری از پرچم‌دار سامسونگ در سازمان تنظیم مقررات چین (TENAA) دیده شده است.
در متن این توییت آمده است:نسخه‌ی جدیدی از گلکسی اس ۱۰ پلاس با حافظه‌ی رم ۶ گیگابایتی موفق شد تأییدیه‌ی سازمان تنظیم مقررات چین (TENAA) را دریافت کند

- موکول شارما - ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹

براساس مستندات TENAA، مدلی از گلکسی اس ۱۰ پلاس مجهز به ۶ گیگابایت حافظهی رم با شماره‌مدل SM-G9750 در سازمان تنظیم مقررات چین مشاهده شده است که احتمالا در بازارهای بین‌المللی نیز عرضه خواهد شد. گفتنی است گلکسی اس ۱۰ پلاس پیش‌از‌این در دو نسخه و با ظرفیت‌های ۸ و ۱۲ گیگابایت رم معرفی و روانه‌ی بازار شده است.

همچنین در مستندات مرتبط، تصویری از گلکسی اس ۱۰ پلاس به‌ رنگ مشکی نمایش داده شده است که به‌نظر می‌رسد طراحی نسخه‌ی جدید تفاوتی با نسخه‌های قبلی ندارد. گفته می‌شود کره‌ای‌ها قصد دارند دستگاه جدید را با قیمت ارزان‌تر در سایر بازارها بفروشند

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه