سامسونگ چه مقدار گوشی هوشمند گلکسی فولد به فروش رساند
همراه ما باشید

سامسونگ چه مقدار گوشی هوشمند گلکسی فولد به فروش رساند

سامسونگ چه مقدار گوشی هوشمند گلکسی فولد به فروش رساند

آی‌سی‌تی‌نیوز - یانگ سون (Young Sohn) رئیس شرکت سامسونگ الکترونیکس در رویداد دیسراپت برلین ۲۰۱۹ (Disrupt Event) ادعا کرد که با وجود قیمت نجومی و مشکلات سخت‌افزاری عدیده، تاکنون یک میلیون نفر برای خرید گوشی هوشمند گلکسی فولد (Galaxy Fold) اقدام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از ایتنا،  یانگ سون (Young Sohn) رئیس شرکت سامسونگ الکترونیکس در رویداد دیسراپت برلین ۲۰۱۹ (Disrupt Event) ادعا کرد که با وجود قیمت نجومی و مشکلات سخت‌افزاری عدیده، تاکنون یک میلیون نفر برای خرید گوشی هوشمند گلکسی فولد (Galaxy Fold) اقدام کرده‌اند.  

به گزارش ایتنا از ایرنا، شاید یک میلیون فروش در مقایسه با ده‌ها میلیون تلفن همراهی که سامسونگ و اپل در هر فصل می‌فروشند، چندان زیاد به نظر نرسد، اما برای دستگاهی که تا این اندازه گران است و آزمایش هم پس نداده، غافلگیرکننده است. بسیاری از تولیدکنندگان کمتر شناخته شده برای این که دستگاه‌هایشان که نسبت به گلکسی فولد قیمت بسیار پایین‌تری نیز دارند به اندازه کسری از این مقدار فروش کنند، سخت در تلاش هستند.

گلکسی فولد به دلیل وجود نواقص اولیه پس از چند ماه تاخیر سرانجام در ماه سپتامبر (شهریور) به بازار آمد. سامسونگ برنامه‌های اولیه خود را برای عرضه این مدل از گوشی‌های هوشمند لغو کرد و با اصلاح بخش‌هایی از این گوشی طراحی آن را به گونه‌ای تقویت کرد تا کمتر در برابر شکستگی، آسیب‌پذیر باشد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه