جدیدترین پرچمدار سامسونگ گلکسی اس 10 در تست مقاومت رد شد!
همراه ما باشید

جدیدترین پرچمدار سامسونگ گلکسی اس 10 در تست مقاومت رد شد!

جدیدترین پرچمدار سامسونگ گلکسی اس 10 در تست مقاومت رد شد!

آی‌سی‌تی‌نیوز - اول اسفند ماه سامسونگ از جدیدترین پرچمدارانش یعنی خانواده گلکسی اس 10 رونمایی کرد. کمپانی کره‌ای برای اینکه کاربران سخت گیر را به خرید این گوشی‌ها ترغیب کند

اول اسفند ماه سامسونگ از جدیدترین پرچمدارانش یعنی خانواده گلکسی اس 10 رونمایی کرد. کمپانی کره‌ای برای اینکه کاربران سخت گیر را به خرید این گوشی‌ها ترغیب کند، سعی کرده بود این پرچمداران را به طراحی منحصر به فرد، سخت افزار فوق العاده قدرتمند، دوربین های حرفه ای و حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر و ... مجهز کند. حال ویدیوی تست مقاومت گلکسی اس 10 برگ برنده‌‌ی دیگر سامسونگ را رو کرده است.

ما سعی کردیم از ابتدای معرفی این موبایل، بسیاری از ویژگی‌های آن را مشخص کنیم و شما را با پرچمداران جدید سامسونگ بیشتر آشنا سازیم. تا به حال علاوه بر معرفی، برشمردن ویژگی‌ها و مقایسه این گوشی با پرچمداران رقیب، یک ویدیوی جعبه گشایی نیز برای آن منتشر کرده‌ایم. علاوه بر این تمامی قابلیت‌های خاص این موبایل در بررسی ویدیویی و متنی دیجیاتو به طور کامل تشریح شده‌اند.

حال اگر تمامی این مطالب را خوانده‌اید و هنوز به دوام این محصول شک دارید یا نگرانید که گلکسی اس 10 تاب تحمل خط و خش، آتش یا خم شدن بیش از حد را ندارد، توجه شما را به ویدیوی تست مقاومت گلکسی اس 10 در کانال یوتیوب معروف JerryRigEverything جلب می‌کنم.

بار دیگر زک نلسون تمام توان خود را بکار بسته و با ابزار‌های مختلف به جان پرچمدار جدید سامسونگ افتاده تا بتواند ذره‌ای در زیبایی و کارایی آن مشکل ایجاد کند اما فریب ظاهر زیبا و ظریف گلکسی اس 10 را نخورید چرا که این محصول در واقع تانکی است که توانسته از تمامی تست‌های عجیب و غریب سربلند بیرون آید.

گذشت آن دورانی که نلسون می‌توانست تلفن‌های هوشمند پیشرفته را با دست خالی خم کند. گلکسی اس 10 از این آزمایش سر بلند بیرون آمده و نلسون هر چه تلاش کرده دروبین اصلی سه گانه یا دوربین سلفی آن را بشکند، موفق نشده است.

 

شاید یکی از دلایل این ناکامی، شیشه‌ی گوریلا گلس 6 باشد که روی تمامی  نمایشگر چهار دوربین گلکسی اس 10 را پوشانده و از آنها محافظت می‌کند. با اینکه احتمال خط افتادن پرچمدار جدید سامسونگ به شدت بالاست اما هر سکه یا کلید موجب خط افتادگی روی این موبایل نمی‌شود.

البته باید مراقب باشید که به ناحیه حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر، آسیبی وارد نشود چرا که شکستن این قسمت، به طور کلی سنسور را از کار می‌اندازد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه