راه های توسعه شبکه ملی اطلاعات بررسی شد
همراه ما باشید

راه های توسعه شبکه ملی اطلاعات بررسی شد

راه های توسعه شبکه ملی اطلاعات بررسی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - راه های توسعه و تقویت شبکه ملی اطلاعات به عنوان زیر ساخت ارتباطی فضای مجازی در شورای عالی فضای مجازی بررسی شد.

راه های توسعه و تقویت شبکه ملی اطلاعات به عنوان زیر ساخت ارتباطی فضای مجازی در شورای عالی فضای مجازی بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از مهر، جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست حسن روحانی رئیس‌جمهور و با حضور کلیه اعضا از جمله آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی و سید عزت‌الله ضرغامی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، راه‌های توسعه و تقویت شبکه ملی اطلاعات به عنوان زیر ساخت ارتباطی فضای مجازی، در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه ضمن تشریح وضعیت شبکه ملی اطلاعات در کشور مقرر شد این شبکه به نحوی گسترش یابد که اقتصاد دیجیتال در کشور به صورت تاب آور توسعه یابد و در این رابطه موانع کسب و کار بخش خصوصی به نحوی برطرف شود که توسعه شبکه ملی اطلاعات عمدتا توسط این بخش انجام گیرد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه