تحویل کالا با پهپاد در انگلیس ممنوع شده
همراه ما باشید

تحویل کالا با پهپاد در انگلیس ممنوع شده

تحویل کالا با پهپاد در انگلیس ممنوع شده

آی‌سی‌تی‌نیوز - با نزدیک شدن تعطیلات کریسمس انتظار می رود بیش از ۱۰۰ میلیون بسته پستی در هفته های آینده در انگلیس ارسال شوند. پیش بینی می شد بخشی از این فرایند از طریق پهپادها انجام شود، اما سازمان هواپیمایی کشوری انگلیس می گوید تا زمانی که نرم افزاری بر روی همه پهپادها به منظور جلوگیری از برخورد آنها با موانع نصب نشود، این کار ممکن نیست.

 به نقل از یاهونیوز، با نزدیک شدن تعطیلات کریسمس انتظار می رود بیش از ۱۰۰ میلیون بسته پستی در هفته های آینده در انگلیس ارسال شوند. پیش بینی می شد بخشی از این فرایند از طریق پهپادها انجام شود، اما سازمان هواپیمایی کشوری انگلیس می گوید تا زمانی که نرم افزاری بر روی همه پهپادها به منظور جلوگیری از برخورد آنها با موانع نصب نشود، این کار ممکن نیست.

سازمان یادشده معتقد است نصب نرم افزار ضدبرخورد برای تسهیل شناسایی پهپادها در زمان پرواز ضروری است و این کار هدایت آنها را برای اپراتورها نیز تسهیل می کند.

در حال حاضر پهپادهای در حال پرواز در انگلیس تنها می توانند ۵۰۰ متر از فردی که در حال کنترل آنهاست فاصله بگیرند. البته پهپادهای حاوی کمک های اضطراری که در شرایط خاص فعالیت می کنند از این قانون مستثنی شده اند. پیش از این آمازون در سال ۲۰۱۶ از پهپاد برای تحویل کالا در انگلیس استفاده کرده بود، اما به نظر می رسد فعلا دیگر قادر به چنین کاری نباشد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه