ارایه پیشنهاد تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات دانش بنیان ها
همراه ما باشید

ارایه پیشنهاد تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات دانش بنیان ها

ارایه پیشنهاد تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات دانش بنیان ها

آی‌سی‌تی‌نیوز - پیشنهاد تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات و چالش‌های شرکت‌های دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا در مجلس مطرح شد.

پیشنهاد تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات و چالش‌های شرکت‌های دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا در مجلس مطرح شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از اکوموتیو، 

نایب رئیس مجلس درخواست تشکیل کارگروه با حضور نمایندگانی از کمیسیون اقتصادی مجلس، کمیسیون برنامه و بودجه، صنایع و معادن، وزارت اقتصاد و دارایی، کار و رفاه اجتماعی، وزارت علوم، وزارت ارتباطات، بانک مرکزی و قوه قضاییه برای رفع مشکلات و چالش های شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا را داد.

مجلس در جلسه علنی امروز ۱۹ آذرماه دستاوردها و مشکلات حوزه اقتصاد شرکت‌های دانش بنیان و نوآورانه را با حضور نمایندگانی از وزارت اقتصاد، وزارت ارتباطات، مرکز پژوهش های مجلس، وزارت آموزش و پرورش و جمعی از شرکت‌های دانش بنیان بررسی کرد.

مسعود پزشکیان در جمع‌بندی بررسی دستاوردهای و مشکلات حوزه اقتصاد شرکت‌های دانش بنیان و نوآورانه درخواست کرد تا کارگروهی برای بررسی مشکلات کسب و کار های نوپا و شرکت‌های دانش بنیان تشکیل شود.

او دراین مورد گفت: «براساس صحبت‌های مطرح شده در این جلسه بیشتر مشکلات استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان درحوزه بیمه و وام بانکی است. این مشکلات باید از سمت دولت حل شود. من تعجب می‌کنم که دولت به مشکلات کسب و کارهای نوپا واقف است و بعد تنها مشکلات را در صحن علنی مطرح می کند.»

پزشکیان ادامه داد: «در هر زمینه‌ای که مشکل وجود دارد دولت لایحه و طرح ارائه کند. ما در مجلس با تمام قدرت آماده هستیم تا با دولت در این زمینه همکاری کنیم.»

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه