ادوبی فتوشاپ کمرا برای سیستم عامل اندروید عرضه شد
همراه ما باشید

ادوبی فتوشاپ کمرا برای سیستم عامل اندروید عرضه شد

ادوبی فتوشاپ کمرا برای سیستم عامل اندروید عرضه شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - در گذشته نه چندان دور شاهد رونمایی از برنامه ادوبی فتوشاپ کمرا بودیم. به تازگی نسخه پیش نمایش آن برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از رسانه کلیک – در گذشته نه چندان دور شاهد رونمایی از برنامه ادوبی فتوشاپ کمرا بودیم. به تازگی نسخه پیش نمایش آن برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

ادوبی ارائه دهنده ابزارهای حرفه ای متعددی جهت ویرایش تصاویر، ویدیوها، فایل های فلش و غیره است. علیرغم ساخت نرم افزارهای بسیار برای ویرایش محتویات دیجیتال، این کمپانی تا به امروز فاقد برنامه دوربین انحصاری برای گوشی های هوشمند بود. برنامه ادوبی فتوشاپ کمرا محصول جدید  آن بوده که به فیلترهای هوش مصنوعی به نام لنز مجهز شده است. ظاهرا این شرکت آمریکایی از پلتفرم مصنوعی خانگی خود به نام سنسی برای شناسایی اشیای مختلف در تصاویر استفاده می کند. 

کاربر می تواند هر فیلتر دلخواه قابل دسترس در برنامه را انتخاب کند. این فیلتر روی تصاویر موجود در گالری و یا روی تصویر دوربین، قابل اعمال است. فیلترهای لنز به دسته های مختلف پرتره، هنری، کیهانی، طیفی، خوراکی، منظره و غیره تقسیم می شوند. 

پس از نصب برنامه، به یک حساب کاربری ادوبی، گوگل یا فیس بوک جهت ورود به آن نیاز است. البته از آنجا که محصول جدید ادوبی یک برنامه پیش نمایش به شمار می آید، احتمال وجود تاخیر یا اشکال در آن وجود دارد. در صورت افزایش دمای دستگاه توصیه می شود که اپلیکیشن را از منوی برنامه های اخیر ببندید.

در صفحه اصلی، یک آیکون کروی شکل در سمت چپ قسمت بالا مشاهده می شود که امکان دسترسی به کتابخانه لنز و فیلترهای جدید را فراهم می کند. فیلترهای موجود نیز در سمت راست قسمت بالا مشاهده می شوند.

علاوه بر فیلترهای سلفی و پرتره، فیلترهای بی شماری وجود دارند که می توانند تصویر منظره را به یک تصویر پیشرفته تبدیل کنند. در ضمن، فیلترهای بامزه و خنده دار متعددی قابل دسترس هستند که کاربر را به یک هنرمند پاپ شبیه می کنند. پیشنهاد خودکار فیلتر یک ویژگی خارق العاده در برنامه فتوشاپ Camera است که کاملا به وسیله هوش مصنوعی اداره می شود.

این برنامه روی دستگاه های مجهز به اندروید 9 و نسخه های بالاتر قابل نصب است. کاربران گوشی های زیر می توانند هم اکنون پیش نمایش ادوبی فتوشاپ Camera را دانلود کنند:

گوگل پیکسل 3/XL

گوگل پیکسل4/XL

گلکسی S9/S9 پلاس

گلکسی S10/S10 پلاس

گلکسی نوت 9

گلکسی نوت 10/10 پلاس

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه