دادستان کل ۲۴ ایالت آمریکا خواهان حفاظت از کودکان در برابر اینترنت شد
همراه ما باشید

دادستان کل ۲۴ ایالت آمریکا خواهان حفاظت از کودکان در برابر اینترنت شد

دادستان کل ۲۴ ایالت آمریکا خواهان حفاظت از کودکان در برابر اینترنت شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - دادستان کل ۲۴ ایالت آمریکا از یک سازمان فدرال درخواست کرده اند قوانین بهتری برای حفاظت از کودکان در فضای آنلاین تصویب کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از مهر دادستان کل ۲۴ ایالت آمریکا از یک سازمان فدرال درخواست کرده اند قوانین بهتری برای حفاظت از کودکان در فضای آنلاین  تصویب کند.

گروهی از  دادستانها نامه ای به کمیسیون تجارت فدرال آمریکا ارسال کرده اند و از این سازمان فدرال خواسته اند تا قوانین مربوط به جمع آوری اطلاعات شخصی کودکان کمتر از ۱۳ سال را قدرتمندتر کند. آنها در این نامه از سازمان مذکور خواسته اند ممنوعیت های مربوط به استفاده از اطلاعات برای ردیابی کودکان در اینترنت را تقویت کند.

«هربرت اسلیتری»  دادستان کل ایالت تنسی در بیانیه ای اعلام کرد: بدون اصلاح قانون فعلی، شرکت ها همچنان سعی می کنند براساس اطلاعات جمع آوری شده از کودکان پروفایل سازی کنند. طی دهه های آینده از این پروفایل ها برای هدف گرفتن کودکان استفاده می شود.

طبق این نامه وب سایت ها و اپلیکیشن های تلفن همراه بیشتر اوقات اطلاعات کاربران از تاریخچه جستجو گرفته تا موقعیت مکانی را جمع آوری می کنند.

 دادستانان این ۲۴ ایالت از کمیسوین مخابرات فدرال خواسته اند جمع آوری اطلاعات کودکان برای تبلیغات را کاهش دهد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه