نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۲۰ میزبان غول های فناوری
همراه ما باشید

نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۲۰ میزبان غول های فناوری

نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۲۰ میزبان غول های فناوری

آی‌سی‌تی‌نیوز - بر اساس اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی رسانه‌های خبری، نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۲۰ قرار است در شهر لاس وگاس آمریکا از تاریخ ۶ ژانویه سال آینده میلادی آغاز به کار کند و تا ۱۰ ژانویه نیز ادامه داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از ایسنا بر اساس اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی رسانه‌های خبری، نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۲۰ قرار است در شهر لاس وگاس آمریکا از تاریخ ۶ ژانویه سال آینده میلادی آغاز به کار کند و تا ۱۰ ژانویه نیز ادامه داشته باشد.

نمایشگاه علم و فناوری CES  که هرساله در زمستان برگزار می‌شود، نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران و علاقمندان به محصولات تکنولوژی را به سمت و سوی خود جلب می کند و همواره میزبان شرکت های تکنولوژی و تولیدکنندگان گوشی های هوشمند و سایر دستگاههای الکترونیکی است تا از جدیدترین دستاوردها و محصولات خود رونمایی کنند و بدین ترتیب سهم بیشتری را به هنگام عرضه به بازار به خود اختصاص دهند.

نام این نمایشگاه نیز کلمه اختصاری عبارت Consumer Electronics Show به معنای نمایشگاه محصولات الکترونیکی برای مصرف کنندگان است.

طبق وب سایت digitaltrends، از جمله شرکت‌های بزرگ تکنولوژی که تاکنون از برنامه‌های خود برای رونمایی و پرده برداری از محصولات خود در جریان برگزاری نمایشگاه CES ۲۰۲۰ سخن گفته اند، می‌توان به شرکت‌های زیر اشاره کرد:

اینتل 

ال جی

AMD

انویدیا

سامسونگ

سونی

تی سی ال

کوالکام/./ایسنا

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه