ریلمی باد ایر معرفی شد
همراه ما باشید

ریلمی باد ایر معرفی شد

ریلمی باد ایر معرفی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - ریلمی باد ایر اولین هدفون تماماً بیسیم ریلمی و اولین محصول این برند چینی است که از شارژ بیسیم Qi پشتیبانی می کند؛ قابلیتی که حتی پرچمداری همچون ریلمی X2 پرو نیز از آن بی بهره است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از دیجییاتو، ریلمی باد ایر اولین هدفون تماماً بیسیم ریلمی و اولین محصول این برند چینی است که از شارژ بیسیم Qi پشتیبانی می کند؛ قابلیتی که حتی پرچمداری همچون ریلمی X2 پرو نیز از آن بی بهره است.

ریلمی باد ایر از درایورهای 12 میلیمتری Bass boost برخوردار بوده و از طریق بلوتوث 5.0 با گوشی جفت می شود. گوشی ها پس از باز کردن درب قاب، به طور اتوماتیک به تلفن هوشمند کاربر وصل می شوند.

کاربر می تواند به کمک دکمه های لمسی تعبیه شده روی گوشی ها، پخش موزیک یا تماس ها را مدیریت کرده و یا دستیار صوتی گوگل اسیستنت را فعال کند.

قیمت ریلمی ایر باد هنوز مشخص نیست ولی سازنده برای کاربرانی که گوشی های ریلمی X2 پرو، ریلمی XT، ریلمی 5 پرو، ریلمی X و یا ریلمی X مستر ادیشن را تا یک روز قبل از عرضه ریلمی باد ایر خریداری کنند، تخفیفی در حدود 5 دلار را برای این گجت لحاظ خواهد کرد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه