پیش بینی درآمد ۷۶۵ هزار میلیون ریالی از محل نامبرینگ
همراه ما باشید

پیش بینی درآمد ۷۶۵ هزار میلیون ریالی از محل نامبرینگ

پیش بینی درآمد ۷۶۵ هزار میلیون ریالی از محل نامبرینگ

آی‌سی‌تی‌نیوز - دولت در لایحه بودجه سال ۹۹ درآمد حاصل از نامبرینگ و شماره گذاری مخابراتی را ۷۶۵ هزار میلیون ریال پیش بینی کرده است.

دولت در لایحه بودجه سال ۹۹ درآمد حاصل از نامبرینگ و شماره گذاری مخابراتی را ۷۶۵ هزار میلیون ریال پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از مهر، در لایحه بودجه سال ۹۹ که از سوی دولت به مجلس واگذار شده است، در جدول شماره ۵ بخش جداول کلان که مربوط به درآمدها و واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و واگذاری دارایی مالی سال ۹۹  می شود، به درآمدهای حاصل از مالکیت دولت در بخش ICT اشاره شده است.

در بند چهارم این جدول درآمدهای حاصل از مالکیت دولت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات مربوط به حق امتیاز شبکه و جریمه عدم انجام تعهدات اپراتورها است که برای آن رقمی معادل ۶۶ میلیون و ۷۸۰ هزار میلیون ریال برآورد شده است.

در همین حال درآمد دولت از محل نامبرینگ و شماره گذاری مخابراتی، رقم ۷۶۵ هزار میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

در این بند درآمد حاصل از حق مالکیت دولت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات که مربوط به مجوزهای صادر شده توسط شورای عالی فضای مجازی می شود، یک هزار میلیون ریال پیش بینی شده است.

در بخش مربوط به درآمدهای حاصل از فروش کالا و خدمات نیز، درآمد حاصل از خدمات مخابراتی و حق استفاده از فرکانس رادیویی یک میلیون و ۸۵۰ هزار میلیون ریال در لایحه بودجه سال ۹۹ آمده است.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه