جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر اهدا می شود
همراه ما باشید

جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر اهدا می شود

جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر اهدا می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - دبیر علمی «جایزه ملی فاب» گفت: جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (جایزه ملی فاب) همزمان با هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، به ۳ محصول منتخب فناوری اعطا می شود.

دبیر علمی «جایزه ملی فاب» گفت: جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (جایزه ملی فاب) همزمان با هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، به ۳ محصول منتخب فناوری اعطا می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با شعار «ارزش آفرینی کسب و کارهای تعاملی و پلتفرم ها»، دی ماه ۹۸ برگزار می شود.

علی نعیمی صدیق، دبیر علمی «جایزه ملی فاب» با اشاره به مشارکت پژوهشگران و دانشجویان و فعالان علمی و پژوهشی و داوری آثار رسیده به دبیرخانه این همایش، استقبال شرکت های فناور برای رقابت در «جایزه ملی فاب» را مثبت ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از نیمی از محصولات فناورانه ارسالی به دبیرخانه همایش، مورد ارزیابی قرار گرفته اند، اظهار داشت: بعد از اتمام داوری های مرحله اول، محصولات منتخب داوری به دور دوم راه خواهند یافت.

نعیمی صدیق زمان مرحله دوم داوری «جایزه ملی فاب» را ابتدای دی ماه اعلام کرد و افزود: در این مرحله پژوهشگران برگزیده، باید به صورت حضوری به دفاع از محصول خود بپردازند. در نهایت برحسب امتیازات کسب شده، ۳ محصول برتر فناوری اطلاعات سال مشخص و تندیس فاب دریافت می کنند.

وی در خصوص اعلام نتایج افزود: پایان آذرماه ۹۸ زمان اعلام نتایج اولیه خواهد بود. همچنین مهلت ارسال آثار تا ۲۵ آذر تمدید شده و این تمدید ارسال آثار در راستای کمک به دانشجویان و پژوهشگرانی است که آثار خود را ناقص ارسال کرده و یا درخواست مهلت برای تکمیل آثار خود را داشتند. اما در این میان افرادی که علاقه مند به حضور هستند، نیز می‌توانند تا این تاریخ آثار خود را ارسال کنند.

این همایش دی ماه سال جاری در سالن وزارت کشور برگزار می شود و شرکت ها و مدیران فناوری اطلاعات می توانند با مراجعه به سامانه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، نسبت به ثبت نام و ارسال آثار اقدام کنند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه