با یک چراغ رمانتیک آشنا شوید
همراه ما باشید

با یک چراغ رمانتیک آشنا شوید

با یک چراغ رمانتیک آشنا شوید

آی‌سی‌تی‌نیوز - این چراغ جمع‌وجور و بسیار سبک امکان دسترسی کاربران به تقریباً 16 میلیون انتخاب رنگ را فراهم کرده و فضایی ایده‌آل را در محیط ایجاد می‌کند. با این فناوری شما می‌توانید از مزایای روشن کردن شمع اما بدون خطر آتش‌سوزی بهره‌مند شده و احساسی همانند روشن شدن یک شمع بدون شعله واقعی داشته باشید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از ion  این چراغ جمع‌وجور و بسیار سبک امکان دسترسی کاربران به تقریباً 16 میلیون انتخاب رنگ را فراهم کرده و فضایی ایده‌آل را در محیط ایجاد می‌کند. با این فناوری شما می‌توانید از مزایای روشن کردن شمع اما بدون خطر آتش‌سوزی بهره‌مند شده و احساسی همانند روشن شدن یک شمع بدون شعله واقعی داشته باشید.

برای روشن کردن شمع این چراغ تنها کافی است ضربه‌ای آرام به‌ سطح بالایی این سیستم زده و منتظر بمانید. به‌محض برخورد انگشتان به سطح بالایی این چراغ، سنسورهای هوشمند فعال شده و نوری همانند یک شمع روشن می‌شود. با ضربه بعدی سنسورها متوقف شده و چراغ خاموش می‌شود. شمع این چراغ از 4 جلوه ویژه از جمله چشمک زن، سوسو زدن، محو شدن و رنگین کمانی پشتیبانی می‌کند. کنترل این چراغ علاوه بر ضربه زدن از طریق تلفن همراه کاربران نیز امکانپذیر است.

 برای انجام این کار تنها کافی است کاربران اپلیکیشن PLAYBULB را در تلفن همراه خود با سیستم عامل‌های (Android و IOS) نصب کرده و از راه دور میزان رنگ دهی و تنوع گسترده آن را انتخاب کنند. کاربران قادرند رنگ دلخواه خود را از میان 17 میلیون رنگ موجود در این سیستم انتخاب کرده و ایده‌آل‌ترین رنگ را برای روشن کردن محیط خانه خود برگزینند.

 این چراغ به‌طور گسترده‌ای در میهمانی‌ها، کافه‌ها، هتل، تعطیلات، عروسی و هر مناسبت دیگری کاربرد داشته و یکی از برترین سیستم‌های هوشمند برای ایجاد فضایی رمانتیک و عاشقانه بشمار می‌رود. این چراغ دارای یک باتری AA است که با هر بار شارژ شدن از طریق کابل یو‌اس‌پی، به مدت 8 ساعت عمر مفید 

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه