برای اولین بار کافه ای روباتیک در فرودگاه
همراه ما باشید

برای اولین بار کافه ای روباتیک در فرودگاه

برای اولین بار کافه ای روباتیک در فرودگاه

آی‌سی‌تی‌نیوز - کافه روباتیک "ایکس" یک واحد مستقل در فرودگاه بشمار می رود که قهوه و یا هر نوشیدنی دیگر را از طریق بازوی روباتیک درون فنجان ها ریخته و سرو می کند. تمامی نوشیدنیهای این کافه به شکل ارگانیک تهیه شده و قهوه های بو داده نیز از بهترین مکان تهیه می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از ion کافه روباتیک "ایکس" یک واحد مستقل در فرودگاه بشمار می رود که قهوه و یا هر نوشیدنی دیگر را از طریق بازوی روباتیک درون فنجان ها ریخته  و سرو می کند. تمامی نوشیدنیهای این کافه به شکل ارگانیک تهیه شده و قهوه های بو داده نیز از بهترین مکان تهیه می شود.

بازوی روباتیک در این کافه قادر است بیش از 10 سفارش را به طور همزمان و طی چند دقیقه و بدون اشتباه انجام داده و تحویل مشتری دهد. کافه ایکس از ساعت 5:30 صبح تا 10:30 بعد از ظهر باز بوده و به مشتریان خدمت رسانی می کند. قرار است در آینده این کافه 24 ساعته باز بوده و نوشیدنیهای گرم و سرد را به مسافرین ارائه دهد.

"هنری هو" بنیانگذار و مدیرعامل کافه ایکس می گوید: ایده ساخت یک کافه روباتیک پس از 30 سال کار در این حرفه بالاخره عملی شده و ما توانستیم اولین کافه روباتیک را در فرودگاه سن خوزه راه اندازی کنیم.

وی افزود: این ایده جالبی است که مسافرین فرودگاه ها که اغلب نیز عجله دارند با تجربه ای متفاوت مواجه شوند؛ چرا که ان ها می توانند در کمترین زمان ممکن قهوه و یا هر نوشیدنی دیگر را سفارش داده و از یک بازوی روباتیک تحویل بگیرند. با این کار دیگر نیازی به ایستادن در صف های طولانی برای گرفتن نوشیدنی نبوده و مسافران در این فرودگاه می توانند تجربه ای جذاب در سفارش نوشیدنی دلخواه داشته باشند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه