فروشگاه "آواتار" در توکیو افتتاح شد
همراه ما باشید

فروشگاه "آواتار" در توکیو افتتاح شد

فروشگاه "آواتار" در توکیو افتتاح شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - کمپانی ANA ایده خرید انلاین با آواتار را ابداع کرده و در تلاش است تا فروشگاه های بیشتری را با این ایده راه اندازی کند. در فروشگاه های آواتار خریدها به صورت آنلاین آن هم از نوع آواتاری انجام می شود.

 کمپانی ANA ایده خرید انلاین با آواتار را ابداع کرده و در تلاش است تا فروشگاه های بیشتری را با این ایده راه اندازی کند. در فروشگاه های آواتار خریدها به صورت آنلاین آن هم از نوع آواتاری انجام می شود. بدین گونه که مشتری در خانه خود و به صورت انلاین وارد وب سایت این فروشگاه شده و به محض ورود رمز کاربری، تصویرش بر نمایشگر روبات های هوشمند 1.5 متری مستقر در این مکان به نمایش درمی آید.

 روبات ها به محض برقراری ارتباط به حرکت درآمده و با دستور مشتری به مکان ها و بخش های مختلف این فروشگاه سر می زند. مشتری با مشاهده دقیق کالاها خریدهای خود را انتخاب کرده و سفارش می دهد. در این شیوه تصاویر و بازدید به اندازه ای واقعی است که مشتری احساساس می کند خودش در فروشگاه در حال قدم زدن بوده و خرید می کند. پس از اتمام کار، خریدها توسط روبات در سبد گذاشته شده و به ادرش مشتری ارسال می شود.

 طراحان این ایده خرید اعلام کردند که هر کاربری در هر نقطه ای حتی دورافتاده ترین مناطق، حتی افراد بستری در بیمارستان ها می توانند تنها به کمک تلفن همراه و یا تبلت خود به این فروشگاه وارد شده و خریدهای خود را به گونه ای انلاین و آواتاری تهیه کرده و سفارش دهد. یکی از قوانین این فروشگاه آن است که هیچ مشتری نمی تواند به صورت حضوری در این فروشگاه آواتاری وارد شده و خرید کند. چرا که تنها آواتارها حق ورود به این فروشگاه مجازی را دارند.

"آکیرا فوکبوری" مدیر برنامه آواتارهای هلدینگ ANA می گوید: "من می خواهم دنیای آواتار را پس از تلفن های هوشمند به مردم جهان هدیه دهم". قرار است تا تابستان سال 2020 حدود هزار آواتار در فروشگاه مجازی مستقر شده و کار خرید بر عهده ان ها گذاشته شود.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه