ابلاغ آیین نامه وام وجوه اداره شده با هدف حمایت از استارتاپ ها
همراه ما باشید

ابلاغ آیین نامه وام وجوه اداره شده با هدف حمایت از استارتاپ ها

ابلاغ آیین نامه وام وجوه اداره شده با هدف حمایت از استارتاپ ها

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون وزیر ورئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: برای حمایت از استارت آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا توانستیم آئین‌نامه استفاده از وام وجوه اداره شده را ابلاغ کنیم و در هر نمایشگاهی که طی این چند ماه برگزار شده، استارت‌آپ ها حضور فعال داشتند.

معاون وزیر ورئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: برای حمایت از استارت آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا توانستیم آئین‌نامه استفاده از وام وجوه اداره شده را ابلاغ کنیم و در هر نمایشگاهی که طی این چند ماه برگزار شده، استارت‌آپ ها حضور فعال داشتند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از خبرگزاری فارس، امیر ناظمی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به ابلاغ آئین‌نامه استفاده از وام وجوه اداره شده، گفت: برای حمایت از استارت آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا توانستیم آئین‌نامه استفاده از وام وجوه اداره شده را ابلاغ کنیم و تقریباً در هر نمایشگاهی که طی این چند ماه برگزار شده است، توانستیم حضور فعال استارتاپ ها را داشته باشیم.

وی اضافه کرد: در نمایشگاه‌هایی که در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود پاویونی مربوط به استارت‌آپ ها را مستقر کردیم تا استارت آپ‌ها بتوانند به صورت رایگان در این نمایشگاه ها شرکت کنند.

آزمون وخطا برای حمایت بهتر از استارت آ‌پ‌ها

معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در ادامه بیان کرد: البته در این میان آزمون و خطاهایی هم انجام دادیم تا متوجه شویم کدام طریق برای حمایت از استارتاپ‌ها مناسب تر است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در این آزمون و خطا و متوجه شدیم که استارت آپ‌ها به دلیل رایگان بودن حضور در نمایشگاه‌ها علی رغم این که ثبت‌نام می‌کنند در نمایشگاه حضور پیدا نمی‌کنند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه