حرکت فعالان فاوا برای تصاحب صندلی های اتاق بازرگانی
همراه ما باشید

حرکت فعالان فاوا برای تصاحب صندلی های اتاق بازرگانی

حرکت فعالان فاوا برای تصاحب صندلی های اتاق بازرگانی

آی‌سی‌تی‌نیوز - با شروع رقابت های رسمی انتخابات اتاق‌های بازرگانی تبليغات انتخاباتی رسما شروع شده است. نکته‌ای که این انتخابات را برای فعالان و علاقه‌مندان حوزه فناوری اطلاعات حائز اهمیت می‌کند، حضور تعدادی از فعالان شاخص و شناخته شده در حوزه ICT در لیست انتخاباتی موسوم به ائتلاف برای فردا است.

با شروع رقابت های رسمی انتخابات اتاق‌های بازرگانی تبليغات انتخاباتی رسما شروع شده است. نکته‌ای که این انتخابات را برای فعالان و علاقه‌مندان حوزه فناوری اطلاعات حائز اهمیت می‌کند، حضور تعدادی از فعالان شاخص و شناخته شده در حوزه ICT در لیست انتخاباتی موسوم به ائتلاف برای فردا است.

گروه بزرگی از فعالان حوزه فناوری اطلاعات کشور از  لیست ائتلاف برای فردا حمایت کرده اند؛ از جمله چهره های شناخته شده حامی این ائتلاف در حوزه فناوری اطلاعات می توان به محمدرضا طلایی  ریییس اتحادیه صادرکنندگان نرم افزار، مسعود شنتیایی رییس هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان فناوری اطلاعات، سعید رسول اف رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران، عبدالرضا نوروزی رییس اتحادیه صنایع لوح های فشرده و شهرام حاج قربانی رییس هیات مدیره انجمن ناشران دیجیتال نام برد.

به‌نظر می‌رسد راهیابی این ائتلاف به اتاق بازرگانی  بتواند در حکم کمک بزرگی به بخش ICT، استارتاپی و دانش‌بنیان کشور باشد و مشکلات فعالان  حوزه فناوری اطلاعات را به گوش حاکمیت برساند.

گفتنی است اعضای این ائتلاف دچار تغییرات زیادی شده و لیست نهایی شامل جوانان و پیشکسوتانی است که در کنار هم قصد دارند تا مسیر اصلاحات اقتصادی را هموار بسازد.

 شایان ذکر است انتخابات مذکور در روز ۱۱ اسفند ماه از ساعت ۸ لغایت ۱۸ در هتل لاله تهران برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه