آیفون بعدی بدون درگاه خواهد بود
همراه ما باشید

آیفون بعدی بدون درگاه خواهد بود

آیفون بعدی بدون درگاه خواهد بود

آی‌سی‌تی‌نیوز - بر اساس جدیدترین پیش‌بینی‌‌‌های مینگ چی کو، باید انتظار عرضه آیفونی بدون پورت را داشته باشیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از دیجییاتو، بر اساس جدیدترین پیش‌بینی‌‌‌های مینگ چی کو، باید انتظار عرضه آیفونی بدون پورت را داشته باشیم. یعنی نه تنها اپل دیگر از درگاه اختصاصی لایتنینگ که برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ و آیفون ۵ مرفی شده، استفاده نمی‌کند، بلکه به سراغ USB-C هم نرفته و کل اتصالات و همگام‌سازی‌های آیفون را بر اساس تکنولوژی بی‌سیم پیش خواهد برد.

این استراتژی اپل، به کلی صنعت موبایل و بازار تجهیزت جانبی را به هم خواهد زد. از این پس تمامی تولید کنندگان هدفون، شارژرها و سیم‌های اتصالات، باید فکر دیگری کرده تا با آینده آیفون در یک جهت حرکت کنند. علاوه بر این، کو صحبت‌های دیگری از خط تولید آیفون ۲۰۲۰ کرده که کمی عجیب به نظر می‌رسد. فارغ از این که آیفون SE2 قرار است با ابعاد آیفون ۸ و نمایشگر ۴.۷ اینچی به بازار عرشه شود، باید خود را آماده ۴ آیفون دیگر کنیم.

مینگ چی کو می‌گوید که تمامی آیفون‌های سال آینده از تکنولوژی 5G پشتیبانی خواهند کرد و همگی از نمایشگر OLED بهره می‌برند. علاوه بر سیستم دوربین ۳ گانه پیشرفته‌تر که مانند سیستم فعلی آیفون ۱۱ پرو است با این تفاوت که سنسور ToF به آن اضافه می‌شود، این گوشی در دو مدل عرضه خواهد شد: یک مدل ۶.۱ اینچی و یک مدل ۶.۷ اینچی.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه