طراحی سامسونگ گلکسی S10 لایت متفاوت خواهد بود
همراه ما باشید

طراحی سامسونگ گلکسی S10 لایت متفاوت خواهد بود

طراحی سامسونگ گلکسی S10 لایت متفاوت خواهد بود

آی‌سی‌تی‌نیوز - با توجه به تصاویری که این افشاگر لو داده است، می‌توان گفت که سامسونگ طراحی جدیدی برای گوشی پایین رده خود در نظر گرفته و گلکسی S10 لایت بیشتر به خانواده گلکسی S11 شباهت دارد تا گلکسی S10. دلیل آن هم این است که این گوشی از یک نمایشگر سوراخ دار بهره می‌برد و در تصاویر به خوبی معلوم است که این سوراخ در بالای صفحه و در وسط آن قرار گرفته و خبری از طراحی‌های عجیب در این گوشی نیستم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از دیجییاتو،با توجه به تصاویری که این افشاگر لو داده است، می‌توان گفت که سامسونگ طراحی جدیدی برای گوشی پایین رده خود در نظر گرفته و گلکسی S10 لایت بیشتر به خانواده گلکسی S11 شباهت دارد تا گلکسی S10. دلیل آن هم این است که این گوشی از یک نمایشگر سوراخ دار بهره می‌برد و در تصاویر به خوبی معلوم است که این سوراخ در بالای صفحه و در وسط آن قرار گرفته و خبری از طراحی‌های عجیب در این گوشی نیستم. علاوه بر این حاشیه نمایشگر کوچکی نیز در پایین این پنل به چشم می‌خورد.

اگر به قاب پشتی گلکسی S10 لایت نیز نگاهی بیاندازید، با قابی تماما شیشه‌ای رو به رو خواهید شد که ماژول دوربین مستطیلی شکل را در خود جای داده است. این ماژول شباهت زیادی به رندرهای لو رفته از خانواده گلکسی S11 دارد. با این حال OnLeaks می‌گوید که نمی‌تواند چینش سنسورهای این گوشی را تایید کند. از همین رو تصاویر رندر شده، هم دوربین‌های ۳ گانه دارند و هم ۴ گانه. با این حال انتظار می‌رود که این گوشی از سنسور پریسکوپی با بزرگ‌نمایی بالا و با کیفیت بهره ببرد.

جزئیات دیگری هم از این گوشی منتشر شده که از بین آن‌ها، می‌توان به بدنه فلری آن اشاره کرد. علاوه بر آن، سامسونگ قصد دارد در گلکسی S10 لایت از درگاه USB-C استفاده کند. همچنین دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا و خاموش و روشن کردن گوشی نیز در لبه راستی گلکسی S10 لایت جا خوش کرده‌اند.

در نهایت نیز می توان به عدم استفاده گلکسی S10 لایت ار جک ۳.۵ میلیمتری هدفون اشاره کرد که با توجه به روند معرفی گوشی‌های اخیر سامسونگ بدون این درگاه، چندان هم غالفگیرانه نیست. زمان عرضه این گوشی هم چیزی است که افشاگر OnLeaks به آن اشاره‌ای نکرده است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه