نوآوردگاه فین‌تک برگزار می شود
همراه ما باشید

نوآوردگاه فین‌تک برگزار می شود

نوآوردگاه فین‌تک برگزار می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - نوآوردگاه فین‌تک با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

نوآوردگاه فین‌تک با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از اکوموتیو، فین تک یا فناوری مالی به معنای کاربرد نوآورانه فناوری در ارائه خدمات مالی است. نوآوردگاه هم فضایی است برای کسانی که در حوزه فین تک ایده های خلاقانه ای دارند؛ اما شرایط ارائه و عرضه آن را ندارند. در این رویداد فناورانه سه  روزه توانایی مالکان ایده های نو در حوزه فین تک محک زده می شود.

در این نوآوردگاه، افراد و یا تیم‌های خلاق ایده های اولیه خود را پرورش و در جمع ارائه می‌دهند و با دیگر تیم هایی که تجربه چنین اقدامات را داشتند آشنا می‌شوند. این کار به «شناسایی تیم های با پتانسیل بالا در حوزه فین تک»، «شناسایی افراد خلاق و خوش‌فکر» و «شناسایی و ارائه فرصت‌های موجود به استارتاپ ها در حوزه فین تک» منجر می‌شود.

«ایجاد یک شبکه بین افراد و استارتاپ ها» و «آشنایی با خدمات آی فینک و شرکت خدمات انفورماتیک کشور» از دیگر اهداف برگزاری نوآوردگاه فین تک است.

مخاطبان این رویداد فناورانه «تیم‌های استارتاپی»، «تیم های فین تکی»، «متخصصان حوزه فین تک»، «متخصصان حوزه کسب و کار» و «متخصصان فنی (برنامه نویسان، UI/UX و …..)» هستند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه