کارگاهی آموزشی در راستای حمایت از استارتاپ ها برگزار می شود
همراه ما باشید

کارگاهی آموزشی در راستای حمایت از استارتاپ ها برگزار می شود

کارگاهی آموزشی در راستای حمایت از استارتاپ ها برگزار می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - کارگاه آموزشی « قواعد حقوقی استارت‌آپ‌ها» در راستای حمایت و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا، در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

کارگاه آموزشی « قواعد حقوقی استارت‌آپ‌ها» در راستای حمایت و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا، در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از فرهنگسرای فناوری اطلاعات، چالش های حقوقی استارت‌آپ‌های اینترنتی، حمایت  های قانونی از ایده های خلاق، برندها و نرم افزارها، تعامل حقوقی با سرمایه‌گذارها و همکاری با شتاب دهنده ها، قراردادهای الکترونیکی (قوانین و مقررات وب سایت ها و سامانه ها) و قراردادهای ضروری استارت‌آپ‌ها (استخدام ها، محرمانگی، خرید و فروش و طراحی و ساخت) از مهم ترین محورهای گفتگو در این برنامه است.

این برنامه با حضور سجاد نعیم وفا کارشناس رسمی دادگستری و توسط کانون شهر هوشمند فرهنگسرای فناوری اطلاعات صبح روز ۵ شنبه ۱۳ آذرماه به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این برنامه در سایت فرهنگسرای فناوری اطلاعات ثبت نام کنند.

برگزاری کارگاه های تخصصی ویژه استارت‌آپ‌ها با حضور اساتید متخصص در جهت حمایت و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا در دستور کار فرهنگسرای فناوری اطلاعات قرار دارد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه