جوایز ویژه پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد قرعه کشی شد
همراه ما باشید

جوایز ویژه پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد قرعه کشی شد

جوایز ویژه پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد قرعه کشی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - دومین قرعه کشی دور جدید جوایز ویژه پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد، برگزار شد.

دومین قرعه کشی دور جدید جوایز ویژه پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از ایبِنا، شرکت پرداخت الکترونیک سداد اعلام کرد: برای قدردانی از همراهی پذیرندگان خود، دور جدید قرعه‌کشی جوایز میلیونی خود را از ابتدای مهرماه ۱۳۹۸ آغاز کرده است. سداد در این قرعه‌کشی به صورت ماهیانه از تمام استان‌ها برنده دارد.

«این پوز، پز دادن داره» شعار جشنواره جوایز سداد در سال ۹۸ است. دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می‌توانند مراسم‌ قرعه‌کشی و آخرین اخبار جشنواره را در اینستاگرام شرکت سداد به آدرس  sadad_co@ ببینند و اسامی برندگان قرعه‌کشی جوایز ماهانه به تفکیک استان‌ها در وبلاگ سداد در بخش «جشنواره‌ها» به آدرس sadadpsp.ir/blog در دسترس است.

پذیرندگانی که مایل به حضور در قرعه‌کشی جوایز هستند پس از کسب ۱۰۰ امتیاز در ماه می‌توانند از طریق مرکز تماس، اپلیکیشن پالس یا پیامکی که برایشان ارسال می‌شود، قرعه‌کشی جوایز خود را فعال کنند. در جشنواره امسال هر تراکنش بالای ۱۰ هزار تومان ۱ امتیاز و هر یک میلیون کارکرد ۲ امتیاز دارد.

 پذیرندگان سداد می‌توانند با ارسال عدد ۵ به ۲۰۰۰۴۴۴ لینک دانلود پالس را دریافت کنند و از خدمات منحصربه فرد آن در مدیریت کسب و کار خود بهره‌مند شوند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه