تلاش"ایران کیش" برای وابسته نبودن به دستگاه کارتخوان
همراه ما باشید

تلاش"ایران کیش" برای وابسته نبودن به دستگاه کارتخوان

تلاش"ایران کیش" برای وابسته نبودن به دستگاه کارتخوان

آی‌سی‌تی‌نیوز - پیمان منعم طبری به برنامه های این شرکت تا پایان سال جاری اشاره نموده و گفت: ایران کیش تلاش خواهد کرد با اجرا و تحقق برنامه های پیش بینی شده، در حوزه درآمد و سود آوری به ابزار کارتخوان وابسته نباشد.

پیمان منعم طبری به برنامه های این شرکت تا پایان سال جاری اشاره نموده و گفت: ایران کیش تلاش خواهد کرد با اجرا و تحقق برنامه های پیش بینی شده، در حوزه درآمد و سود آوری به ابزار کارتخوان وابسته نباشد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از ایلنا، مدیرعامل ایران کیش اظهار داشت: اگرچه برنامه هایی برای توسعه صندوق های فروشگاهی و افزایش سهم بازار و درآمد شرکت در این بخش داریم اما بر همین اساس در سایر ابزارها از جمله نرم افزار موبایلی پات و درگاه های اینترنتی ایران کیش، برنامه های توسعه ای و افزایش ضریب نفوذ در این روش ها را آغاز کرده ایم، از جمله  نسخه جدید اپلیکیشن پات  که امکانات جذابی برای ارائه کاربری آسان و افزایش خدمات با ارزش افزوده در آن افزوده شده است.

طبری در پاسخ به این پرسش که در ابتدای سال، وعده داده شده بود که سهم ایران کیش در زمینه کارتخوان های کم تراکنش و فاقدتراکنش بازار کاهش خواهد یافت، گفت: همانگونه که در راهبردها و استراتژی های جدید ایران کیش، قبلا هم تاکید کرده بودیم، تلاش ما بر این متمرکز خواهد بود تا درآمدهای شرکت لزوماً در حوزه تراکنش های مبتنی بر کارتخوان محدود نباشد، البته برنامه ریزی های دقیقی صورت گرفته تا میزان این کارتخوانهای کم تراکنش را کاهش دهیم و امیدوارم تا پایان سال شاهد تغییرات جدی در میزان کارتخوان های کم تراکنش ایران کیش باشیم.

مدیرعامل ایران کیش همچنین در خصوص رشد درگاههای اینترنتی این شرکت گفت: با تمهیدات و اقداماتی که در حوزه توسعه بازار داشته ایم، سهم بازار ایران کیش در حوزه درگاههای اینترنتی ارتقای قابل توجهی داشته و پیش بینی می کنیم تا پایان سال رشد 500 درصدی را در درگاههای ایران کیش محقق سازیم. 

طبری در پایان تصریح کرد: در خصوص سایر ابزارهای پرداخت نیز، باامکانات جدید پات  امیدواریم اپلیکیشن پات بیش از گذشته بتواند در بازار موفق عمل کند و جایگاه تراکنشی و درآمدهای تراکنشی ایران کیش را ارتقا دهد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه