تاکید وزیر ارتباطات بر لزوم همکاری بخش خصوصی و دولت
همراه ما باشید

تاکید وزیر ارتباطات بر لزوم همکاری بخش خصوصی و دولت

تاکید وزیر ارتباطات بر لزوم همکاری بخش خصوصی و دولت

آی‌سی‌تی‌نیوز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با همکاری بخش خصوصی و اپراتورها می‌توانیم از سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارها حمایت کنیم که خوشبختانه این موضوع در پست نیز در حال انجام است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با همکاری بخش خصوصی و اپراتورها می‌توانیم از سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارها حمایت کنیم که خوشبختانه این موضوع در پست نیز در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل ازخبرگزاری فارس، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به فعالیت‌های این وزارتخانه در راستای ارتقای فعالیت‌های ارتباطی گفت: این موضوع را نباید فراموش کنیم که در خصوصی سازی و ارتقای کیفیت، دولت بازیگر خوبی نیست و نمی تواند خرق عادت کند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به همکاری بخش خصوصی و اپراتورها در برطرف کردن بسیاری از نیاز‌های مردم، اضافه کرد: استارت‌آپ‌ها نیز در این حوزه فعال شوند.

توسعه کسب وکار با همکاری بخش خصوصی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: با همکاری بخش خصوصی و اپراتورها می‌توانیم از سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارها حمایت کنیم که خوشبختانه این موضوع در پست نیز در حال انجام  است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خدمات بهتری با همکاری بخش خصوصی و اپراتور‌ها به مردم ارائه شده و میزان رضایت از فعالیت‌های نهادهای ارتباطی به خصوص توسط پست بیشتر می‌شود.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه