دانلود اپلیکیشن سکه به 4 میلیون نسخه رسید
همراه ما باشید

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات

دانلود اپلیکیشن سکه به 4 میلیون نسخه رسید

دانلود اپلیکیشن سکه به 4 میلیون نسخه رسید

آی‌سی‌تی‌نیوز - پنجمین جشنواره «کوروش ـ به‌ پرداخت» با برگزاری قرعه‌کشی و معرفی برندگان خود در پردیس سینمایی کوروش تهران به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از روابط عومی شرکت به‌پرداخت ملت، در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور اعضای هیأت‌مدیره و مدیران عامل شرکت به‌پرداخت ملت و مجتمع تجاری کوروش برگزار شد، به مشتریانی که خرید خود را در بازه زمانی ۲۴ تیرماه تا ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۸ در این مجتمع و از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان به‌پرداخت انجام داده بودند، به قید قرعه یک دستگاه خودرو کیا سراتو و سه دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ اهدا شد.

شهریار خلیلی، مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت در این مراسم با بیان اینکه جایگاه نخست به‌پرداخت در ایران و خاورمیانه و رتبه پانزدهم شرکت‌های پرداخت الکترونیک جهان، ماحصل ۱۵ تلاش شبانه‌روزی در این شرکت است، گفت: به‌پرداخت ملت روزانه تا ۲۵ میلیون تراکنش در حوزه‌های مختلف را اعم از کارت‌خوان‌های فروشگاهی، خودپردازهای بانکی، درگاه‌های اینترنتی و انواع کیوسک‌ها در رستوران‌ها و بیمارستان‌ها و… مدیریت می‌کند.

او محصولات ارایه‌شده توسط این شرکت در ۱۵ سال اخیر را مبتنی بر دانش و تجربه مهندسان ایرانی و تولید داخلی عنوان کرد و افزود:‌ بومی‌سازی محصولات موجب رونق کسب‌وکار است.

او با بیان این‌که به‌پرداخت از لحاظ کارایی بنا بر آمار شاپرک رتبه نخست را داشته و هرگز اقدام به صدور و ارایه کارت یا کارت‌خوان ناکارآمد نکرده است، اظهار کرد: سهام ما در بورس عرضه شده و سوددهی برای ما اولویت بالایی دارد، اما این موضوع در کنار رفاهی که قرار است برای مردم به ارمغان بیاورد، ارزش پیدا می‌کند.

او یکی از محصولات به‌روز به‌پرداخت ملت را نرم‌افزار موبایلی سکه با ۴ میلیون کاربر خواند و بیان کرد: سکه یکی از اپلیکیشن‌های حوزه پرداخت الکترونیکی است که بالغ بر ۱۰۰ خدمت متنوع از کارت‌به‌کارت و پرداخت قبض و خرید شارژ گرفته تا گردشگری، بیمه و… را به کاربران ارایه می‌کند‍.

او با اشاره به برگزاری مراسم قرعه‌کشی و معرفی برندگان جشنواره کوروش ـ به‌پرداخت اظهار کرد: در کوروش‌مال علاوه بر امکان خرید با کارت‌خوان به‌پرداخت ملت، با اپلیکیشن سکه و از طریق QR پذیرنده‌ها نیز می‌توان اقدام به خرید بدون کارت کرد. درواقع اگر کارت بانکی شما همراهتان نباشد، راحت‌ترین کار استفاده از اپلیکیشن سکه است. چراکه هر پذیرنده یک QR دارد که در صورت نصب سکه و اسکن QR با گوشی، پرداخت شما با رمز دوم به‌راحتی قابل انجام است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه