اپل 3 میلیون ایرپاد از بلک فرایدی تا دوشنبه مجازی فروخت
همراه ما باشید

اپل 3 میلیون ایرپاد از بلک فرایدی تا دوشنبه مجازی فروخت

اپل 3 میلیون ایرپاد از بلک فرایدی تا دوشنبه مجازی فروخت

آی‌سی‌تی‌نیوز - تقاضا برای ایرپاد و ایرپاد پرو در بازه زمانی ذکر شده افزایش داشته است. اپل علاوه بر فروش ایرفون پریمیوم جدید خود، ایرپاد نسل دوم را نیز با قاب استاندارد به قیمت 159 دلار و مدلی که از شارژر بیسیم Qi بهره می برد با قیمت 199 دلار به فروش می رساند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از دیجییاتو، بر اساس تحلیل های مؤسسه Wedbush تحلیلگران مؤسسه مذکور می گویند تقاضا برای ایرپاد و ایرپاد پرو در بازه زمانی ذکر شده افزایش داشته است. اپل علاوه بر فروش ایرفون پریمیوم جدید خود، ایرپاد نسل دوم را نیز با قاب استاندارد به قیمت 159 دلار و مدلی که از شارژر بیسیم Qi بهره می برد با قیمت 199 دلار به فروش می رساند.

بر اساس تحلیل های مؤسسه Wedbush، بیشتر تقاضا برای ایرپاد به خاطر علاقه کاربران به آن بوده و تخفیف ها تأثیر زیادی در فروش آن نداشته اند. هفته گذشته گزارشی منتشر شد که از افزایش دو برابری تولید ایرپاد پرو به خاطر تقاضای بالای این محصول خبر می داد.

تحلیلگران می گویند افزایش تولید ایرپاد، محدودیت های تأمین را کاهش داده و به کمپانی کوپرتینویی کمک می کند تا توانایی رسیدگی به سفارشات ایرپاد نسل دوم را داشته باشد. البته اپل تأخیری 4 هفته ای را برای ارسال مدل پرو گزارش کرده است.

تحلیلگران پیش بینی می کنند اپل در سال 2019 بالغ بر 60 میلیون ایرپاد بفروشد. این آمار سال آینده میلادی می تواند به 85 تا 90 میلیون هم برسد.

ایرپاد پرو اوایل بهمن ماه امسال با طراحی جدید، قابلیت حذف نویز فعال، ابعاد کوچکتر و سنسور فشار جدید با قیمت 249 دلار معرفی شد. سیستم حذف نویز به کار رفته در این محصول، شبیه تکنولوژی به کار رفته در هدفون های بیتس سولو پرو اما با ابعاد کوچکتر است.

فناوری حذف نویز ایرپاد پرو با نرخ 200 بار در ثانیه خود را با صداهای محیطی تطبیق می دهد. سنسور فشار به کار رفته در بدنه آن نیز امکان کنترل پخش موزیک یا فعال کردن حالت عبور صدای محیط را به ارمغان می آورد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه